علائمی که نشان می دهد زمان طراحی مجدد سایت رسیده است

ریدیزاین سایت - بازسازی یا بازطراحی سایت

برای بسیاری از شرکت ها، به ویژه سازمان های کوچکتر با بودجه های مالی محدود، طراحی سایت و سایت ها مهم ترین سرمایه گذاری در بازاریابی هستند. در این مقاله درباره علائمی که نشان می دهد زمان آن رسیده است که طراحی مجدد سایت صورت گیرد، بررسی می شود.

صرف نظر از میزان سرمایه گذاری اولیه شما، تمام سایت ها در طول عمر خود نیاز به توجه دارند و بسیاری از سایت ها با گذشت زمان، منسوخ می شوند، این بدان معناست که شما در نهایت نیاز به طراحی مجدد سایت خود خواهید داشت بنابراین علائم طراحی مجدد سایت ها چیست؟ در ادامه مقاله همراه ما باشید!!

چگونه می توانید بفهمید که سایت شما نیاز به طراحی مجدد دارد یا خیر؟ در این جا به برخی از موارد اصلی که برای طراحی مجدد سایت وجود دارد و می توانید هنگام ارزیابی سایت خود به جستجوی این موارد در سایت خود بپردازید تا زمانی که سایت شما به طراحی مجدد نیاز دارد را تعیین کنید.

علائم طراحی مجدد سایت

طراحی بصری منسوخ شده در سایت

اگر طراحی سایت شما ضعیف است، می تواند به این دلیل باشد که شما از یک قالب ارزان قیمت و قدیمی برای طراحی سایت خود استفاده کرده اید. شاید این سایت اولین سایت شرکت شما باشد و بودجه ای که دارید به شما امکان سرمایه گذاری در خدمات طراحی وب حرفه ای را نمی دهد.

سایت های این چنینی مدت زیادی دوام ندارند و اگر شرکت شما اکنون از وضعیت مالی بهتری برخوردار است، سرمایه گذاری در طراحی سایت قطعاً در قدم اول منطقی به نظرخواهد رسید. پس این موقعیت و زمان را از دست ندهید.

اگر از قالب ارزان برای سایت خود استفاده نکرده اید، ممکن است از نظر بصری سایت شما قدیمی به نظر برسد، حتی اگر طراحی یک بار و بر اساس نیازهای شما تنظیم شده باشد. همچنین طراحی سایت هایی که به شدت از برخی روش ها و روندهای طراحی وب استفاده می کنند، به سرعت از رده خارج می شوند ، زیرا این گونه سایت ها در صنعت طراحی سایت مورد پسند واقع نمی شوند.

هنگام طراحی وب سایت، چالشی که وجود دارد این است که تصمیم بگیرید که روند و روشی که زود قدیمی می شود و یا دیگر از آن استفاده نمی شود، و همچنین بهترین روشی که برای مدت زمان بیشماری در صنعت سایت می ماند، مانند طراحی پاسخگو، چیست.

یک طراحی سایت منسوخ همچنین می تواند به این معنی باشد که سایت شما دیگر برند شرکت شما را نشان نمی دهد. ممکن است خود سایت هنوز خوب به نظر برسد، اما اگر سازمان شما تغییری بصری در هویت و برند تجاری کرده است، سایت باید با استفاده از همان استانداردهای طراحی، دوباره طراحی شود.

طراحی بصری منسوخ شده در سایت

عدم پشتیبانی سایت از چند دستگاه

سال ها پیش، سایت ها تنها برای مشاهده در صفحه های دسک تاپ و لپ تاپ طراحی شده بودند. طراحان، وب سایت هایی را که اندازه مشخصی برای نمایش سایت در داخل همه این صفحات داشت، ایجاد کردند. با این حال، امروزه ، ما باید با طیف حیرت انگیزی از دستگاه ها و اندازه صفحه های مختلف، از مانیتورهای رومیزی بسیار بزرگ گرفته تا تبلت ها و حتی تلفن های هوشمند، را در طراحی سایت در نظر بگیریم.

برای پوشش صفحات مختلف، وب سایت ها باید با قابلیت پشتیبانی از چند دستگاه طراحی شوند.

بهترین روش در طراحی سایت برای پشتیبانی از چند دستگاه از طریق روشی به نام طراحی سایت رسپانسیو است. با استفاده از این روش، چیدمان وب سایت براساس اندازه صفحه ای که شخص از آن استفاده می کند، تغییر می کند.

از آنجا که طراحی رسپانسیو چیزی نیست که بتوان برای یک سایت موجود طراحی شود، بلکه در عوض در مورد نحوه طراحی و توسعه آن سایت بازنگری می شود، که به طور معمول نیاز به یک طراحی مجدد سایت دارد تا اطمینان حاصل شود که طرح و عملکرد آن سایت برای همه دستگاه ها به خوبی کار می کند.

طراحی سایت رسپانسیو مهم برای مشاغل

نیاز به محتوای جدید

بسیاری از وب سایت ها از نظر محتوا نادیده گرفته می شوند. اگر سایتی دارید که نیاز زیادی به بازنگری محتوا، از جمله بخش های کاملاً جدیدی از سایت که باید برای انعکاس خدمات یا پیشنهادهایی که هنگام ابتدای توسعه سایت در دسترس نبودند، به آن اضافه شوند، دارد در نتیجه ممکن است یک طراحی مجدد سایت باعث شود که سود شما در کسب و کار بیشتر شود.

اگر  سایر نکات ذکر شده در این مقاله در مورد سایت شما صدق نکرد، ممکن است ویرایش محتوا بهترین برنامه برای سایت شما باشد، اما اگر سایت شما بیش از برخی ویرایش های جزئی محتوا نیاز داشته باشد، ممکن است با سرمایه گذاری در طراحی مجدد سایت، به بهترین نتیجه در کسب و کار خود برسید.

نیاز به محتوا

نیاز به ویژگی های جدید برای سایت

اگر سایت شما به ویژگی های جدیدی نیاز دارد که بخشی از سایت اصلی نبوده، می تواند دلیلی باشد که به طراحی مجدد سایت نیاز است.

در بسیاری از موارد، ممکن است افزودن ویژگی های یک سایت به سایت جدیدی که بر روی یک سیستم عامل خاص ساخته شده است آسان تر از تلاش برای افزودن این ویژگی ها به صورت کد باشد.

بسیاری از شرکت هایی که دارای وب سایت های قدیمی تر هستند، از مزیت CMS (سیستم مدیریت محتوا) برخوردار نیستند.

اگر می خواهید کنترل بیشتری بر سایت خود و آنچه در آن منتشر شده است داشته باشید، CMS راهی رسیدن به این هدف است و اگر سایت فعلی شما دارای CMS نیست، توسعه مجدد آن سایت بر روی یک بستر CMS بهترین کار برای شرکت شما است.

ویژگی های جدید سایت

دسترسی به نتایج بهتر در کسب و کار

در نهایت، هدف وب سایت شما کمک به تولید نتایج بهتر در کسب و کار شما است. خواه کسب و کار شما در حال فروش اقلام بصورت آنلاین، ارائه خدمات بصورت آفلاین و یا حتی اداره سازمانی غیرانتفاعی باشد که به دنبال افزایش آگاهی یا بودجه برای هدفی است، وب سایت شما مسئول جذب بازدید کننده و تبدیل آن ها به مشتریان بالقوه است.

اگر سایت شما در این تلاش ها ناموفق است، باید علت آن را ارزیابی کنید و در نهایت ممکن است متوجه شوید که سایت به راحتی وظیفه خود را انجام نمیدهد. بله، این بدان معناست که شما ممکن است به یک طراحی مجدد سایت نیاز داشته باشید. بهبود بهینه سازی موتور جستجو نیز دلیل دیگری  برای طراحی مجدد وب سایت است.

کلام آخر

دلایل بی شماری وجود دارد که ممکن است نیاز به طراحی مجدد سایت داشته باشید. موارد ارائه شده در اینجا به سادگی چند مورد از دلایل رایجی است که در وب سایت های قدیمی مشاهده می شوند و نیاز به طراحی مجدد دارند. به سایت خودتان یک نگاهی بیندازید و از این نکات برای ارزیابی سایت خود استفاده کنید تا اگر سایت شما نیاز به طراحی مجدد داشت، بتوانید در اسرع وقت سایت خود را تغییر دهید و آن را به روز کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مطالب پیشنهادی: