طراحی لیبل بسته بندی روغن موتور CRX

طراحی لیبل روغن موتور سی آر ایکس

در طراحی بسته بندی این محصول، کوشیدیم با بهره گیری از عشق و به کار بستن ایده هایی جسورانه، الهامی جدید را در صنعت روغن موتور بوجود بیاوریم و همواره در تلاش بودیم تا این چالش را با موفقیتی چشمگیر به اتمام رسانیم.

مراحل طراحی بسته بندی روغن موتور

پس از مرحلۀ ایده پردازی و شکل گرفتن چند اتود بر این باور شدیم که میشود این مسیر را با قطره روغن موتور هموار کرد و باعث شد در طراحی لیبل از خطوط، اشکال و زوایای روغن موتور الهام بگیریم و برای زیبا بودن طرح ملزّم بودیم این کار را به روش زیرکانه ای انجام دهیم تا از آشکار شدن ایدۀ اولیه جلوگیری کنیم.

در مرحلۀ بعد با توجه به تنوع رنگها در گالن تصمیم گرفتیم نیمی از ابعاد لیبل را به رنگی ثابت درآوریم و نیمۀ باقی مانده آن را نیز به رنگ گالنها اختصاص دهیم تا در نهایت کار، یکپارچگی طرح و نقش محفوظ گردد. در محلۀ بعدی در قسمت بالای لیبل هر محصول نسبت به ویژگی آن نمادی طراحی کردیم و نام هر محصول را با فونتی یکپارچه نوشتیم و در آخر فونت ها را نیز دستخوش تغییرات قرار دادیم و همچنین رنگ مشکی و طلایی را برای همۀ رنگها ثابت در نظر گرفتیم و علاوه بر آن در وسط لیبل یک لاستیک را به شکل متحرک با سرعت بالا درآوردیم تا به صورت ناخودآگاه به بیننده حس حرکت را القاء کند و در پایین لیبل هم تصویری از طیف نور ایجاد کردیم که از روی لیبل شروع میشود و به بینهایت ختم میشود.

در کل با دقت در جزئیات طرح توانستیم نقش و نگاری صنعتی را با معیار ایده آل های جهانی در این طراحی بسته بندی بوجود بیاوریم.

طراحی بسته بندی - چاپ لیبل بسته بندی

محصول: طراحی بسته بندی روغن موتور CRX | چاپ لیبل قوطی روغن موتور | عکاسی از محصول

کارفرما: شرکت CRX


knegar contact icon mobile icon png02165545589