طراحی لوگو

طراحان کی نگار لوگوی شمار را در کمترین زمان، باکیفیت بالا طراحی میکنند.

{ بیش از 8 سال حضور مستمر با سوابقی درخشان }

طراحی لوگو حرفه ای

لوگوی حرفه ای به چه معناست و آیا معیاری برای تشخیص مشتریان دارد؟

لوگوی حرفه ای فقط توسط طراحان با تجربه و استودیوهای دیزاین حرفه ای صورت می‌گیرد. اگر شناخت خوبی از لوگو ندارید و می‌خواهید لوگوی خوبی برای برندتان داشته باشید، حتما تحقیقات زیادی در این زمینه انجام دهید و سپس برای سفارش طراحی لوگو اقدام فرمایید. برای این کار میتوانید از مشاوران شرکت کی نگار نیز استفاده کنید. ما با آغوشی باز پذیرای شما هستیم و باعث افتخار است که راهنمای مفیدی در این زمینه باشیم.   با کلیک روی << 📌 >> میتوانید نمونه کارهای ما را ببینید.

طراحی لوگو حرفه ای

قیمت طراحی لوگو

90 درصد زیر قیمت در کی نگار!

تعرفه رسمی طراحی لوگو هرساله توسط انجمن طراحان گرافیک اعلام می‌شود. از لینک زیر می‌توانید لیست قیمت را دانلود کنید. بیش از سه سال است که شرکت کی نگار افزایش قیمت بسیار ناچیزی داشته است و با بهره گیری از جوانان خلاق و یاران با تجربه‌ی کی نگار، طراحی لوگو را 90 درصد ارزان تر از تعرفه‌ی رسمی کشور ارائه می‌دهد.

بهترین شرکت طراحی لوگو

چطور بهترین شرکت را انتخاب کنیم؟

در این زمینه که چه شرکتی بهترین طراحی لوگو را انجام می‌دهد باید معیارهای زیادی مورد بررسی قرار بگیرد. عواملی چون قیمت نسبت به کیفیت طراحی، زمانبندی و همچنین صداقت و احترام به مشتری جزء عوامل تعیین کننده هستند که بهتر است مشتریان در این باره قضاوت را انجام دهند و شرکت مورد نظر را انتخاب کنند. با توجه به سطح طراحی شرکت کی نگار، قیمت مناسب، زمانبندی دقیق و احترام به سلایق، مشتریان می‌گویند که ما بهترینیم. اثبات یا رد این ادعا با شما…       نمونه کارها >> 📌

سفارش طراحی لوگو

چطور میتوانم برای طراحی لوگو ثبت سفارش انجام دهم؟

برای ثبت سفارش طراحی لوگو و یا مشاوره رایگان با کارشناسان شرکت کی نگار از طریق واتس اپ، و شماره تلفن‌های درج شده در سایت تماس بگیرید. برای ثبت سفارش آنلاین نیز میتوانید از دکمه زیر استفاده کنید تا شمار را به بخش ثبت سفارش آنلاین هدایت کند. با کلیک روی << >> به بخش سوالات پرتکرار طراحی لوگو هدایت میشوید.

نمونه کارهای طراحی لوگو توسط شرکت کی نگار:

در این بخش برخی از لوگوهای طراحی شده توسط تیم ما را مشاهده میکنید.

نمونه کارهای مختلف طراحی لوگو در فرم های متنوع اعم از لوگوتایپ (متنی)، لوگوی تصویری، لوگوی مونوگرام، لوگو ترکیبی، تایپوگرافی ها به زبان فارسی و انگلیسی که پس از کسب اجازه از کارفرما در اینجا به نمایش گذاشته شده است. آیکن <<🧐>> شما را به بخش اطلاعات کلی درباره لوگو هدایت میکند.

ویدیو پورتفولیو طراحی لوگو توسط کی نگار

ویدیوی زیر اسلایدی از چند طرح لوگو است که توسط تیم کی نگار طراحی شده اند.

ویدیو پورتفولیو طراحی لوگو توسط کی نگار

ویدیوی زیر اسلایدی از چند طرح لوگو است که توسط تیم کی نگار طراحی شده اند.

لوگو چیست؟

تعریف طراحی لوگو بهمراه مثال

لوگو، نماد یا نشان واره (به انگلیسی: Logo) نقاشی یا تصویری است که یک شرکت، سازمان، گروه یا شخص برای نشان دادن هویت خود، یعنی اینکه چه کسی هستند یا چه کاری انجام میدهند استفاده می کند. شرکت ها ممکن است از آنها در سربرگ ها، تبلیغات و محصولاتی که می فروشند استفاده کنند.

لوگوها ممکن است شامل تصاویر یا نقاشی‌هایی از چیزها، افراد و مفاهیم انتزاعی باشند. همچنین ممکن است شامل کلمات یا حروف باشد.

برخی از شرکت ها لوگوهای خود را تغییر می دهند. برخی دیگر از همان روزی که تجارت را شروع کرده اند، به همان شکل مانده اند.

معروف ترین لوگوهای جهان معمولاً طرح های ساده با رنگ های بسیار کمی هستند. حتی برخی از شناخته شده ترین آنها سیاه و سفید هستند. BusinessDictionary.com این اصطلاح را به صورت زیر تعریف می کند:

لوگو طراحی گرافیکی قابل تشخیص و متمایز، نام تلطیف شده، نماد منحصر به فرد، یا وسیله دیگری برای شناسایی یک سازمان، خدمات یا شخص است. بر روی همه تبلیغات، ساختمان‌ها، ارتباطات، ادبیات، محصولات، لوازم التحریر و وسایل نقلیه الصاق، گنجانده یا چاپ شده است. نباید با نام تجاری که محصول یا خانواده ای از محصولات را مشخص می کند اشتباه گرفته شود.

Source: marketbusinessnews.com

از قدیمی ترین اشکال: لوگوها

بسیاری از مدارس، باشگاه‌ها، سایر سازمان‌های غیرتجاری و حتی خانواده‌ها لوگوی خود را دارند. قدیمی ترین شکل احتمالاً سری نشان های هرالدیک است.
یکی از نشان های هرالدیک
Heraldic Logo's

تاثیر لوگو در برند شما

جایگاه لوگو و تاثیرات آن روی کسب و کار یا محصول

لوگوی شما جزء اصلی برند شما است . این به مشتریان، پتانسیل های بالقوه و سایر مصرف‌کنندگان کمک می‌کند تا بفهمند شما چه کسی هستید، برای چه چیزی ارزش قائل هستید و چه کاری انجام می‌دهید. مشتری بالقوه مصرف کننده ای است که فکر می کنید شانس خوبی برای مشتری شدن و پرداخت پول دارد.

برند شخصیت و تصویر یک شرکت، محصولات یا خدمات آن است. ویژگی های یک محصول یا خدمات، مانند شعار یا لوگو، آن را متفاوت و منحصر به فرد می کند. لوگوی شرکت باعث می‌شود که کسب‌وکار یا محصول در میان رقبا برجسته شود. کارکنانی که بر لوگوها، شعارها و برندها تمرکز می کنند در مدیریت برند نقش دارند. مدیریت خوب برند می‌تواند به افزایش وفاداری به برند کمک کند ، که باعث می‌شود مشتریان برای خرید بیشتر بازگردند. در دانشنامه کی نگار میتوانید دانشنامه طراحی لوگو ونماد را نیز مطالعه کنید.

اگر شرکتی لوگو و برند خوبی داشته باشد، افزایش قیمت و افزایش سود برایش راحت تر است.

99designs.co.uk نظر زیر را در مورد این اصطلاح می دهد:

شاید اساسی ترین عملکرد یک لوگو این باشد که به کسب و کار شما یک علامت منحصر به فرد بدهد که شما را از سایر مشاغل متمایز کند. این امر به ویژه در صورتی مهم است که کسب و کار شما دارای رقابت باشد.

طراحی لوگوی کوکاکولا در طی سالها تغییر کرد
طراحی کوکاکولا امروزه بسیار شبیه اولین طراحی آن در سال 1887 است. با این حال، 132 سال پیش، این علامت تجاری در اولین "کپی رایت تریدمارک" قرار داشت.

کاربرد لوگو در کجاست؟

لوگو در هر چیزی که مربوط به بیزینس شما باشد استفاده میشود مانند: وبسایت، شبکه های اجتماعی، اوراق اداری، کارت ویزیت، هدایای تلیغاتی، تبلیغات محیطی، در طراحی داخلی شرکت و … زمانی یک لوگو اصولی طراحی شود دارای رنگ و طعم مخصوص است و همین میتواند در تمام موارد بالا رعایت شود و پیشبردی برای اهداف سازمان و دیگر موارد باشد.

طراحی و ایجاد لوگو

اطلاعات کلی مهمی که قبل از طراحی لوگو باید شما بدانید.

قبل از شروع طراحی لوگو برای خود، باید تا آنجا که امکان دارد درباره مشتریان بازارکار، مشتریان بالقوه و بخش سازمانی خود اطلاعات کسب کنید. همچنین باید طرح ها و شعارهای رقبای خود را بررسی کنید. پیامی که می‌خواهید از طریق لوگو به بازار ارسال کنید تا حد زیادی به این بستگی دارد که در چه بخشی فعالیت می‌کنید. برای مثال، یک دانشگاه یا مؤسسه مالی از مردم می‌خواهد که آن‌ها را حرفه‌ای، قابل اعتماد، صادق و صالح بدانند. با کلیک روی << 💬 >> به بخش کامنت ها منتقل میشوید.

از سوی دیگر، شرکت‌های اسباب‌بازی یا کلوپ‌های شبانه می‌خواهند بازار آن‌ها را مکان‌هایی سرگرم‌کننده ببیند. آخرین چیزی که آنها می خواهند این است که مصرف کنندگان آنها را جدی و محافظه کار بدانند. لوگوی شما نیز باید منحصر به فرد باشد. با این حال، آن را آنقدر منحصر به فرد و عجیب و غریب نکنید که مصرف کنندگان نتوانند آنچه را که شما برای آن مطرح می کنید، به عنوان مثال، برند شما را درک نکنند.

لوگوی برند اپل
این یک تصویر بسیار ساده است و تماماً سیاه. با این حال، اکثر مردم در سراسر جهان می دانند که این لوگوی شرکت اپل است.

سه جزء یک لوگو

معرفی و تفکیک سه بخش اصلی معمول در طراحی لوگو

سه جزء ممکن برای طراحی یک لوگو وجود دارد:

 1. تصویرسازی.
 2. تایپوگرافی.
 3. رنگ.

بیایید نگاهی به آنها بیندازیم:

تصویر سازی

برخی از لوگوها فقط از یک تصویر تشکیل شده اند. اپل، شرکت فناوری چندملیتی مستقر در کالیفرنیا، تصویر سیاهی از یک سیب دارد که یک تکه آن گاز گرفته شده است. هیچ حرفی نیست.

برخی از لوگوها دارای اشکال هندسی انتزاعی یا عناصر تزئینی هستند. در حالت ایده آل، تصویر شما باید یا بخش بازار یا نام بیزینس تان را نشان دهد. در مورد اپل، این نشان دهنده نام شرکت است.

تایپوگرافی

تایپوگرافی به ظاهر و سبک جزئیات چاپی اشاره دارد، به عنوان مثال، حروف، کلمات، عبارات جملات و غیره. لوگوی شما ممکن است شامل یک حرف، کلمه یا یک عبارت کامل باشد.

شعار مثال خوبی از استفاده از تایپوگرافی برای ارتقای برند است. آنها معمولاً یا بصورت قسمتی از یک لوگو گنجانده می شوند یا اینکه در کنار آن اضافه می شوند و به طور دوره ای تغییر می کنند.

برخی از شعارهای معروف عبارتند از:

نایک: «فقط انجامش بده»
اپل «متفاوت فکر کن»
مک دونالد: «من عاشقشم»

رنگ

لوگوی شما می تواند تک رنگ، سیاه و سفید یا چند رنگ باشد. اپل که دومین برند ارزشمند جهان را به ارزش چندین میلیارد دلار دارد، دارای لوگوی تک رنگ است. آمازون سیاه و نارنجی است. نام تجاری آن، با ارزش ترین برند جهان، 315.5 میلیارد دلار ارزش دارد.

آیا این تصادفی است که با ارزش ترین برندهای جهان تمایل به داشتن لوگوهای بسیار ساده دارند؟

اکثر طراحان می گویند که رنگ نقش مهمی در معنادار و واقعی کردن لوگوی شما دارد. بسیاری از استارت آپ ها تمایل دارند هر رنگی را انتخاب کنند. این می تواند یک اشتباه باشد. رنگ ها احساسات را تحریک می کنند، آنها پیام هایی را در مورد برند شما به مصرف کنندگان منتقل می کنند.

Translated from source: marketbusinessnews.com

چرا لوگو مهم است؟

5 دلیل خوب وجود دارد که چرا به لوگو نیاز دارید.

حتی اگر نام های تجاری در طراحی آنها ادغام نشده باشند، حدس می زنم حداقل 99.99٪ از مردم روی این سیاره می توانند برندی را که هر کدام نشان می دهند، تشخیص دهند و نام ببرند. اما، اگر شناخت جهانی و تسلط بر جهان در صنعت شما برایتان به اندازه کافی پیش نرفته است، در اینجا چند دلیل دیگر وجود دارد:

طراحی لوگو برای برند مهم است چون:

حتی اگر نام های تجاری در طراحی آنها ادغام نشده باشند، حدس می زنم حداقل 99.99٪ از مردم روی این سیاره می توانند برندی را که هر کدام نشان می دهند، تشخیص دهند و نام ببرند.

امروزه با پیشرفت علم و جوامع بشری، لوگوها نیز صاحب سبک شده اند یعنی برند های لوکس لوگوهای منحصر به برند را دارند و برندهای غیر لوکس نیز به همین منوال. میتوان گفت لوگوی یک برند نقش پشتیبان و یا حامی را برای آن برند دارد (از لحاظ تاثیرات تبلیغاتی و هویت بصری) میتواند سبک و منش آن برند را معرفی کند. حال اگر طراحی لوگو حرفه ای انجام نشود ممکن است باعث ایجاد سوء تفاهم در معرفی نوع تفکر آن برند شود.

اما، با این حال اگر شناخت جهانی برندتان و تسلط شما بر سهم بیشتری از صنعتتان برایتان به اندازه کافی پیش نرفته است، در اینجا چند دلیل دیگر وجود دارد:

1. هویت شما را آشکار می کند.

آن وسترن های قدیمی را به یاد می آورید که گاوچران ها گاوها را علامت گذاری می کردند؟ آنها این کار را به نشانه مالکیت انجام دادند. لوگوی شما باید همین کار را انجام دهد (منهای درد یک اتوی قرمز داغ!). لوگوی شما که بر روی محصولات، کارت ویزیت و وب سایت شما حک شده است، نشان دهنده تعلق و مالکیت است. می تواند به جهانیان/مشتریان بالقوه بگوید که شما چه کسی هستید، چه نوع محصول یا خدماتی را می فروشید یا چه سودی به مصرف کنندگان ارائه می دهید.

طراحی لوگو با رنگ سبز در آبی
طراحی لوگو با رنگ سبز در آبی
طراحی لوگو توسط artstein برای Noble Pillow
طراحی لوگو توسط artstein برای Noble Pillow
طراحی لوگو توسط bo_rad
طراحی لوگو توسط bo_rad

لوگوی ماست منجمد Swirl شکی در مورد محصولی که شرکت می‌فروشد باقی نمی‌گذارد، در حالی که لوگوی Noble Pillow نام سلطنتی شرکت را بازی می‌کند و نشان می‌دهد که این برند بالش برای خانواده‌های سلطنتی مناسب است. لوگوی جغد در پنجره جعبه کتاب ذهن‌های کوچک که معمولاً نماد خرد است، به نفع مصرف‌کننده، یعنی بچه‌های باهوش صحبت می‌کند.

2. از مشتریان جدید دعوت می کند تا شما را بشناسند.

ما در دنیای تک رنگ زندگی نمی کنیم. مردم به سمت طرح و رنگ جالب کشیده می شوند . لوگویی که بسته شما را مشخص می‌کند یا ویترین فروشگاه شما را زینت می‌دهد باید به گونه‌ای طراحی شود که علاقه و کنجکاوی مشتریان بالقوه شما را برانگیزد و آنها را ترغیب کند که حداقل نگاه کنند و امیدوارم محصول شما را خریداری کنند.

طراحی لوگو توسط mibg برای Gentle North
طراحی لوگو توسط mibg برای Gentle North
لوگوی رستوران توسط Naxos برای The Foragers Table
لوگوی رستوران توسط Naxos برای The Foragers Table

رستوران Forager’s Table، که در غذاهای اصطلاحاً  “از مزرعه به میز” تخصص دارد، با لوگویی که سبکی ارگانیک دارد، غذاخوران را به محل کار جذب می کند.  صاحبان این برند می‌توانند لوگوی طراحی شده را روی تابلوها، منوها و همچنین در وبسایت قرار دهند تا مشتریان گرسنه‌ای را که در جستجوی این تجربه غذایی خاص هستند، جذب کنند.

جنتل، لوگوی این خط در حیطه ی لوازم آرایشی و مراقبت های پوستی به خوبی مزایای محصول را نشان می دهد – تازه، ملایم، طبیعی، سالم. سادگی موثر مثل این باعث می شود که بخواهم محصول را از داخل قفسه و از بین محصولات دیگر بردارم و در سبد خریدم بگذارم.

3. لوگوی خوب متمایز کننده شما از رقبا است.

نمادهای خاصی هستند که در مقام نمایندگی صنعتی خاص و یا محصولات ویژه ای می آیند. به عنوان مثال، چند مکان پیتزا فروشی دیده اید که با لوگوی سر آشپزی ایتالیایی سبیل‌دار با کلاهی سفید و بلند بهمراه پوزخندی پهن داشته باشند؟ یا شاید کاراکتری که یک پیتزای بسیار بزرگ در دست دارد؟

یک لوگو با طراحی خوب میتواند نشان دهنده شخصیت شما باشد! اما همچنین باید بتواند باعث ایجاد تمایز مثبت بین شما از سایرین شود. لوگوی استاندارد و خوب باید جرات متفاوت بودن را داشته باشد.

لوگوی رستوران پیتزا طراحی لوگو توسط آریوکابی برای پیتزای نیمه شب
لوگوی رستوران پیتزا طراحی لوگو توسط آریوکابی برای پیتزای نیمه شب
طراحی لوگو توسط Demonic™
طراحی لوگو توسط Demonic™

در حالی که به طور معمول نمی توان خرسی در یک جنگل را به شرکت سرمایه گذاری مرتبط دانست (و ممکن است در واقع از تصویر خرس و ارتباط آن با بازار بد اجتناب کند)، لوگوی طراحی شده BearCreek تاثیر مثبتیکه داراین است که این شرکت را با تصویری روستایی مطابق با خاصیت برند، متمایز میسازد.

مطمئناً لوگوی Midnight-Pizza (پیتزای نیمه شب!) با آن سرآشپز ایتالیایی پوزخندی که ما به دیدنش عادت کرده ایم فاصله زیادی دارد. به علاوه، فکر می‌کنم همه ما به سادگی با گرگی که در اواخر شب برای پیتزا زوزه می‌کشد ارتباط برقرار میکنیم.

4. لوگوی خوب موضوع وفاداری را در برند تقویت میکند.

هر از گاهی، شرکت ها لوگوی طراحی شده و مورد استفاده فعلی خود را دوباره طراحی می کند، شاید برای به روز رسانی ظاهر خود یا منعکس کننده برخی تغییرات شرکتی دیگر این بازطراحی را انجام میدهد. مثال: من (بازاریاب) این را دریافت می کنم. به عنوان یک (مصرف کننده) من از آن متنفرم. زمانی که به نشان برند مورد علاقه‌ام عادت کردم و آن‌ها آن را عوض میکنند،حس بدی دارم انگار که من خیانت شده‌ است.حالا باید مغزم را دوباره آموزش دهم تا به دنبال چیز جدیدی بگردم. موضوع وفاداری مشتریان به برند مرتبط با لوگو بسیار مهم و اساسی است و هر بیزینسی باید آن را تقویت کند.

یک لوگوی شناخته شده و آشنا تا حد زیادی به افزایش وفاداری مخاطب به برند کمک می کند.

طراحی لوگو توسط garson برای محصولات حیوانات خانگی بوستون
طراحی لوگو توسط garson برای محصولات حیوانات خانگی بوستون
طراحی لوگو توسط Cross the Lime
طراحی لوگو توسط Cross the Lime

هر دوی این نمونه لوگوهای طراحی شده لوگوهایی روشن و جالب و متمایزند که میتوانند به یاد ماندنی باشند. قرار دادن آنها روی محصولات و بعد از آن یافتن آنها را در قفسه های شلوغ بسیار آسان می کند.

5. لوگو می تواند همه جا باشد.

قرار دادن لوگوی خود در تمام بازاریابی، بسته بندی، محصولات، رسانه های اجتماعی، وب سایت و غیره راهی برای تبلیغ نام تجاری و پیام خود به طور مداوم است، چه در فروشگاه، چه داخل منزل مشتری ها، و چه به صورت آنلاین، در هر جایی که هستید یا جایی که می خواهید برایتان تبلیغ کننده باشد. چنانچه هویت و پیغام برندتان را پیشرفت داده باشید و آن را با موفقیت به لوگوی خود پیوند بزنید، هر کاری که انجام می دهید و یا ایجاد می کنید با برندتان و البته با لوگویتان مرتبط می شود.

طراحی توسط Analyn26 برای Healthelix
طراحی توسط Analyn26 برای Healthelix
روکش ترانزیت توسط J.Chaushev برای خشکشویی زوم
روکش ترانزیت توسط J.Chaushev برای خشکشویی زوم
طراحی لوگو توسط میلوس سوبوتیچ
طراحی لوگو توسط میلوس سوبوتیچ

این لوگوها به راحتی از طراحی به کالا، بعد به بازاریابی موبایلی قابل انتقال هستند. یک لوگوی ساده اگر بر روی مواد مختلف قرار گیرد یا در مدیای مختلف نمایش داده شود، بهتر است.

Translated from source: 99designs.com

اصول مهم در طراحی لوگو

در طراحی لوگوها بهتر است به معرفی برخی از اصول بپردازیم.

اصولی که رعایت آن ها در طراحی لوگو می تواند منجر به افزایش کیفیت طراحی شود. در ادامه قصد داریم اندکی در خصوص این موارد صحبت کنیم تا در صورتی که قصد طراحی لوگو و یا سفارش آن را دارید بدانید چه نکاتی را باید در اولویت انتخاب خود قرار دهید. پیش از هر چیزی لازم است اشاره کنیم که طراحی لوگو موضوعی است که از سلیقه افراد به ویژه فردی که طراحی را بر عهده دارد منشا می گیرد. اما آن چه که مورد اهمیت و توجه است این است که سلیقه و نظر طراح باید بر اساس چهارچوب های مشخصی که برای نتیجه طراحی لوگوی استاندارد مد نظر است پیش برود.

1. سادگی

اولین موضوعی که در خصوص اصول ساخت لوگو باید مورد توجه قرار گیرد سادگی در طراحی است. طراحی های به دور از شلوغی می تواند در انتقال مفاهیم بهتر عمل نماید از طرفی به قول معروف طراحی های ساده شیک تر هستند. طرح های بسیاری مانند طرح لوگوی شرکت اپل وجود دارند که در واقع طرح عجیب و غریبی ندارند اما می توانند به راحتی با مخاطبان ارتباط برقرار نمایند.

2. توجه به هماهنگی های فرهنگی و اجتماعی

اگر چه ساخت لوگو جهت تعلق به یک بیزینس معین و واضحی انجام میشود، در واقع باید مطابق با شرایط و موضوع آن باشد اما نباید فراموش کرد که مخاطب طرح های شما مردم هستند و اگر در اصول طراحی لوگو به فرهنگ و شرایط اجتماعی جامعه توجه نشود می تواند اثرات سوء بیشتری در مقایسه با مزایای آن ایجاد کند. قبل از اقدام به طراحی لوگو وظیفه دارید محدودیت ها و شرایط فرهنگی و اجتماعی جامعه را مد نظر قرار دهید و سپس بقیه مراحل را بر پایه این اصول پیش ببرید.

3. کاربردی بودن در ساخت لوگو بسیار مهم است

ساخت لوگو به گونه ای باید انجام شود که لوگوی مورد نظر از همه لحاظ کاربردی باشد. منظور از کاربردی بودن این است که بتوان از آن در شرایط مختلف به خوبی استفاده کرد. برای روشن تر شدن این موضوع باید مد نظر داشت که طراحی لوگو برای استفاده در کمپین های تبلیغاتی انجام می شود. تغییر ابعاد لوگو از جمله مواردی است که باید مد نظر طراحان قرار داشته باشد.

به عنوان مثال ساخت لوگو نباید طوری انجام شود که در صورتی که در سایز های کوچک تر استفاده شود ترکیبی ناخوشایند ایجاد نماید. علاوه بر این استفاده از لوگو باید در رنگ های مختلف امکان پذیر باشد. به طور کلی مد نظر داشته باشید که لوگو نشانه ای ماندگار برای بیزینس ها به شمار می رود و باید تازگی و جذابیت خود را طی سالیان سال حفظ نماید.

4. خاص بودن و تعلق در طراحی لوگو

وقتی درباره اصول طراحی لوگو صحبت میکنیم باید اصل انحصاری بودن آن را رعایت نمایید. منظور این است که در ساخت لوگو نباید هرگز از سایر طرح ها کپی برداری انجام شود. می توان از انواع طرح های موجود الهام گرفت و نوع و روش طراحی لوگو را انتخاب کرد. اما طراحی باید کاملا اختصاصی انجام شود. طراحی باید به گونه ای باشد که همواره یادآور بیزینس موردنظر باشد.

جمع بندی درمورد طراحی لوگوهای اصولی

در پایان باید این موضوع را مدنظر داشت که طراحی لوگو زمانی موفق خواهد بود که لوگوی مربوطه بتواند به طور کامل مخاطبان بیشتری را جذب خود کرده و در کمترین زمان ممکن پیام مربوط به آن را منتقل نماید. رعایت اصولی که در بالا گفته شد می تواند این امکان را برای لوگو فراهم آورد تا حتی با گذشت چندین سال باز هم انتقال مفهوم مورد نظر را بصورت صحیح به مخاطبان انجام دهد.

برای جمع بندی نهایی باید گفت ساخت لوگو میبایست حرفه ای و مطالعه شده ایجاد شود و در عین حفظ سادگی بتواند نشان دهنده هویت یک سازمان یا مجموعه باشد. ترکیب جذاب فونت درکنار رنگ آن و تاثیر تصاویر می تواند اهداف مورد نظر را برای طراحان لوگو و صاحبان کسب و کار فراهم نماید.

بازطراحی و تغییر لوگو

چرا برخی سازمان ها طرح لوگوی خود را تغییر میدهند؟

ساخت لوگو اگر اصولی انجام نشود و توسط افراد غیر حرفه ای صورت گیرد و از المان های اضافی در آن به کار رود یا اینکه ناخوانا باشد و … میتواند در آینده خسارات بزرگی برای یک مجموعه ایجاد کند. شواهد تاریخی نشان داده اند که تغییر لوگوی یک برند چقدر هزینه بردار است و جدا از هزینه مالی به زمان زیادی هم نیاز است تا لوگوی جدید در ذهن مخاطبین ماندگار شود.

گاهاً وقتی مجموعه ای رشد میکند و کارشناسان خبره ای وارد به کار میشوند، آنها با اولین بررسی به این نتیجه میرسند که ایجاد لوگو ، نماد و یا تایپوگرافی این مجموعه غیر اصولی و ضعیف است و به همین دلیل مجبورند که آن را تغییر دهند و علی رقم تمام هزینه هایی که دارد معمولاً ین کار انجام میشود.

مدت زمان تحویل لوگو

طراحی لوگو در کی نگار حرفه ای و متفاوت انجام می گردد.

ایجاد لوگوی یک برند فقط با به کارگیری اصول زیباشناختی شکل نمی گیرد. ایجاد لوگو زمانی میتواند به هدر دادن بودجه منجرشود که بدون درنظر داشتن قوانین برند سازی انجام شده باشد. استفاده از جدیدترین امکانات و اطلاعات برای پیشرفته تر شدن طراحی و در نهایت برای ارتقای کیفیت لوگوها بسیار موثر است و این موضوع باعث به حداقل رساندن هزینه ساخت لوگو نیز میشود. در کی نگار از این تکنولوژی ها و پتانسیل ها استفاده میشود تا ضمن هزینه ی کمتر، زمان کمتری نیز سپری شود و درنتیجه یک طرح حرفه ای با قیمت مناسب به سرعت ایجاد شود و تحویل مشتری گردد.

قیمت طراحی لوگو برای سفارش، بسته به نوع ساختار انتخابی لوگو متفاوت می باشد. جهت استعلام قیمت میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

پاسخ به چند سوال پرتکرار درمورد طراحی لوگو

پیکتوگرام:میتوانید اینطور تصور کنید که انگار یک “تصویر در یک لوگو” است. مثل لوگوی آپارات.    لوگومارک: مثل نقاشی است. مثل لوگوی مرورگر کروم.    لوگوتایپ: مثل فونت نوشته شده است. مثل لوگوی سامسونگ مطلبی تحت عنوان تفاوت لوگوتایپ، پیکتوگرام و علامت(لوگومارک) در دانشنامه کی نگار وجود دارد.

شرکت کی نگار تمام عواقب کپی بودن طرح لوگو را میپذیرد و لذا برای آن یک تعهدنامه کتبی ارائه میدهد.

اگر اطلاعات لازم با سرعت مناسب بین کارفرما و طراح ردوبدل بشود بین 3 تا 5 روز کاری طول میکشد.

به طور معمول سه طرح لوگو به صورت اتود اولیه ارائه میشود. ارائه ممکن است بصورت مرحله ای باشد.

بسته به انتخاب مشتری در فرمت های: PSD / AI / EPS

لطفاً سوالات خود را در کامنت مطرح کنید ما پاسخگو هستیم.

طراحی لوگوی حرفه ای آنلاین

میتوانید سفارش طراحی خود را بصورت آنلاین ثبت کنید.

طراحی لوگو یکی از مهم ترین علت های موفقیت یک محصو است. برای ثبیت اسم برند در افکار مصرف کنندگان کیفیت بالای محصول، توزیع مناسب کالا و تبلیغات خلاقانه بسیار موثر می باشد. برای اینکه در ذهن مصرف کننده با چالشهای بدی مواجه نشویم چگونگی انجام طراحی لوگو بسیار اهمیت دارد. شرکت های بزرگ در طول بقای کسب کارشان بارها و بارها نمادها و نوشتارشان را بهینه سازی کرده اند.

ثبت سفارش طراحی لوگو بصورت آنلاین

مشتریانی که قبلاً این فرم را پر کرده و ارسال کرده اند با رضایت کامل طرح لوگوی مدنظرشان را از کی نگار تحویل گرفته اند.
تکمیل این فرم به منزله سفارش قطعی شما محسوب نمیشود.
فایل لایه باز بر اساس نوع طراحی در یکی از دو فرمت PSD ، Ai و یا EPS تحویل مشتری خواهد شد. نوع فایل ارسالی در زمان ثبت سفارش مشخص شده و امکان تغییر آن وجود ندارد.

Max. file size: 3 GB.

کی نگار شاهراهی به سوی دیجیتال مارکتینگ

KNEGAR.COM

4.7/5 - (239 امتیاز)

50 دیدگاه. Leave new

 • سعید رضا پور
  2022/07/17 20:26

  طراحی ها بسیار عالی هستند. برای ثبت سفارش فقط از طریق تماس تلفنی باید اقدام کرد؟

  پاسخ
  • درود، با این سه روش میتونید سفارش بدید : تماس تلفنی، پیام در واتساپ، پر کردن فرم سفارش آنلاین
   از کامنت شما متشکریم

   پاسخ
  • منتظری
   2023/02/06 15:22

   قیمت لوگو برای شرکت دانش بنیان سازنده پرینتر سه بعدی چقدر هست؟

   پاسخ
 • طراحی لوگوی منو شما انجام دادید. عالی بود واقعا ممنون

  پاسخ
 • سعید
  2022/07/19 09:27

  سلام، خواستم بپرسم یک طراحی لوگو فارسی که شامل یک نماد به همراه تایپوگرافی باشه چقدر زمان میبره؟

  پاسخ
 • رضا دیرباز
  2022/07/19 15:18

  بسیار عالی هستند کارهای شما
  تبریک

  پاسخ
 • مهیار
  2022/07/20 21:10

  درود بر شما . کارهاتون بسیار خاص و شیک هستند

  پاسخ
 • الهه
  2022/07/21 21:56

  واقعا عالی و حرفه ای

  پاسخ
 • بنرساز
  2022/11/01 16:50

  سلام وقت بخیر ممنون از مطالب ارزشمند و مفیدتون

  پاسخ
 • آراویژن
  2022/11/01 17:06

  سلام مطالب خیلی کاربردی و مفید بود.ممنون از سایت کی نگار

  پاسخ
 • عرفان
  2023/01/17 00:28

  عالی بود این مطالب. لطفا مطالب آموزشی بیشتری در سایت بگذارید

  پاسخ
 • جالب و آموزنده بود اما اگه آموزش طراحی لوگو هم منتشر کنید عالی میشه

  پاسخ
 • کیوان سمندری
  2023/01/20 01:11

  دمتون گرم واقعا عالی بود

  پاسخ
 • بابک رفسنجانی
  2023/01/22 11:10

  برای ثبت سفارش یا مشاوره در خضوض طراحی لوگو از چه طریق اقدام کنیم؟

  پاسخ
 • آرزوبختیاری
  2023/01/22 21:36

  سپاس از سایت خوب شما. فرق بین لوگو و پیکتوگرام چیست؟

  پاسخ
 • کامران کامروا
  2023/01/24 00:21

  بسیار عالی. برای دیده شدن بهتر یک برند بهتر است لوگو به زبان فارسی طراحی شود یا انگلیسی؟

  پاسخ
 • کیمیا علیپور
  2023/01/24 00:24

  خیلی عالی و مفید هست مطالب درج شده در سایت. ممنون

  پاسخ
 • شیدا زمانی
  2023/01/24 11:22

  جالب و آموزنده بود

  پاسخ
 • کریمی
  2023/01/24 14:02

  هزینه طراحی لوگو برای موسسه خیریه در سه زبان انگلیسی، فارسی و عربی که با هم تناسب داشته باشند چقدر هست؟

  پاسخ
  • شرکت تبلیغاتی کی نگار
   2023/02/20 14:56

   سلام شرایط و هزینه طراحی لوگو به ایمیل شما ارسال شد.

   پاسخ
 • مریم
  2023/01/25 09:57

  نمونه کارهاتون بسیار حرفه ای هست
  و ممنون بابت نکات آموزشی ای که ارائه کردید

  پاسخ
 • پژمانیان
  2023/01/29 15:56

  به دنبال یک مرجع قوی برای شناخت عمیق لوگو هستم نه محتوای بازاری که همه سایتها از هم کپی میکنن با یک تغییر جزئی انتشار میدن. من فکر میکنم اینجا میتونم پیدا کنم. ممنون از کی نگار

  پاسخ
  • شرکت تبلیغاتی کی نگار
   2023/02/06 20:13

   از شما سپاسگزاریم، با تاثیر از الطاف شما، با انرژی بیشتر مطالب متنوعی را منتشر خواهیم کرد.

   پاسخ
 • کمالی
  2023/01/29 16:58

  طراحیتون خیلی عالیه سبک خودتونو دارین لوگوتایپ های فارسی و انگلیسی هردو عالی

  پاسخ
 • دیزاینر
  2023/01/31 17:24

  لوگوهایی که طراحی میکنید از نظر من دارای سبک خاصی هستن که مختص کی نگاره از این لحاظ جالبه موفق باشید

  پاسخ
 • رادمان حقیقی
  2023/02/04 00:09

  بسیار عالی من از طریق یوتیوب با سایت شما آشنا شدم و کلی لذت بردم از مطالب شما

  پاسخ
 • تعرفه طراحی لوگو برای فست فود که اسم کامل نوشته بشه چقدر هست؟

  پاسخ
  • شرکت تبلیغاتی کی نگار
   2023/02/05 19:57

   لطفاً با شماره تلفن های کی نگار تماس بگیرید.

   پاسخ
 • Humberto
  2023/02/06 19:36

  من از المان دنبال میکنم سایت را. لوگوهایی خوبی طراحی شده

  پاسخ
  • شرکت تبلیغاتی کی نگار
   2023/02/06 21:27

   از لطف شما صمیمانه سپاسگزاریم

   پاسخ
 • میثم
  2023/02/08 10:28

  عالی هستید

  پاسخ
 • wedding designer
  2023/02/10 11:50

  قیمت طراحی لوگو فارسی + انگلیسی و یک نماد تصویری برای طراح تشریفات عروسی چنده؟

  پاسخ
  • شرکت تبلیغاتی کی نگار
   2023/02/10 17:28

   سلام وقت بخیر، لطفاً برای اطلاع از قیمت طراحی لوگو با شماره تماس های شرکت تماس بگیرید و یا از طریق فرم سفارش آنلاین درخواست خود را ارسال بفرمایید.

   پاسخ
 • چند سال پیش یه لوگو برای من طراحی کردین هنوز بدون هیچ تغییری دارم از همون لوگو استفاده میکنم خیلی هم راضی هستم متشکرم از تیم مقتدر کی نگار

  پاسخ
  • شرکت تبلیغاتی کی نگار
   2023/02/13 22:42

   باعث افتخار گروه ماست. شما همیشه به ما لطف داشتین از شما صمیمانه سپاسگزاریم.

   پاسخ
 • می.ثم
  2023/02/13 18:05

  سلام آیا میتونم سه لوگو که مدنظرم هست به شما بدم و یک لوگو هم سطح آنها برای من طراحی کنید؟
  برای پیشنهاد اولیه چند مدل لوگو به من پیشنهاد میدهید؟
  متشکرم

  پاسخ
  • شرکت تبلیغاتی کی نگار
   2023/02/15 20:59

   سلام
   بله این امکان وجود دارد.
   5 مدل لوگوی اولیه طراحی شده و پیشنهاد داده میشود.

   پاسخ
 • جوادی فرد
  2023/02/14 08:29

  خیلی عالی، با توضیحاتی که درباره نمادها نوشتید به من در تصمیم گیری برای طراحی لوگوی شرکتمان کمک کردید از شما تشکر میکنم.

  پاسخ
  • شرکت تبلیغاتی کی نگار
   2023/02/16 12:23

   متشکریم از لطف شما، باعث خرسندی گروه کی نگار است.

   پاسخ
 • هاشمی نسب
  2023/02/21 15:58

  طراحی لوگو برای مجموعه ورزشی به صورتی که یک نماد یا تصویر داشته باشد بهمراه یک اسم کامل تایپ شده که در دو زبان فارسی و انگلیسی باشد چقدر زمان بر است و همچنین لطفاً شرایط پرداخت را اعلام بفرمایید.

  پاسخ
  • شرکت تبلیغاتی کی نگار
   2023/02/21 20:26

   درخواست شما به ایمیلتان ارسال شد. با تشکر

   پاسخ
 • حسین صادقی
  2023/02/22 17:52

  مطالب کامل و جامعی در مورد طراحی لوگو مطرح شده اند که برای من که دانشجوی کارشناسی ارشد گرافیک هستم، این مقالات بسیار عالی هستند‌. جا داره که خداقوت به شما بگم و از شما بابت ارائه محتوای آموزشی عالی تشکر کنم

  پاسخ
 • خورشیددیندار
  2023/02/22 18:09

  در مورد طراحی لوگو مقالات بسیاری منتشر شده است و راهکارهای زیادی برای طراحی انواع مونوگرام، تایپوگرافی، نشانه و غیره وجود دارند که به نظر من طراحی لوگو یک استعداد مادر زادی نیاز دارد و هر کسی واقعا نمی‌تواند یک طراح لوگو یا طراح فونت حرفه ای شود.

  پاسخ
 • بهزاد امیری
  2023/02/22 18:14

  بسیار عالی و کاربردی این توضیحات .من یک سوال داشتم در مورد استخدام در شرکت که آیا امکان دور کاری با مجموعه شما وجود دارد. من طراحی لوگو را بصورت تخصصی انجام می‌دهم و تمایل دارم با شما کار کنم

  پاسخ
  • شرکت تبلیغاتی کی نگار
   2023/02/23 11:01

   بله امکان همکاری بصورت دورکاری برای پروژه های طراحی لوگو و طراحی وب سایت وجود دارد. لطفاً فرم استخدام را تکمیل کرده و ارسال بفرمایید. در اسرع وقت از طرف کی نگار با شما تماس گرفته میشود.

   پاسخ
 • نمونه کارهای لوگوی خوبی دارید

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.