چه تفاوتی بین طراحی وب و توسعه وب وجود دارد؟

تفاوت بین طراحی و توسعه وب

امروزه بسیاری از مشاغل آنلاین به وجود آمده است و احتمالاً شما تنها کسی نیستید که نوع خاصی از محصولات یا خدمات را ارائه می دهید. در اینجا می خواهیم تفاوت بین طراحی و توسعه وب را بیان کنیم.

  • ایجاد راه حل های قوی در عرض چند دقیقه

تلاش و زحمت هر شرکتی برای به دست آوردن و جذب مخاطب ، باعث شده است که بازاریابی وب به یک ضرورت برای هر برند موفق تبدیل شود.

بازاریابی وب به شما کمک می کند مخاطبان بیشتری را به صورت آنلاین در اختیار داشته باشید و در نتیجه شانس تبدیل را افزایش می دهید. این بهترین راه برای بهبود آگاهی کلی از برند است.

همچنین به شما این امکان را می دهد تا از رقبا متمایز باشید و همچنین باعث افزایش جذب مشتری و وفاداری آنها نسبت به شما جهت رشد و موفقیت کسب و کار می شود.

تفاوت طراحی وب سایت و توسعه وب سایت
  • مرورگر Chrome برای کسب و کار

اما قبل از تمرکز بر بازاریابی ، شما به وب سایتی نیاز دارید که به عنوان یک مرکز اصلی برای فعالیت های شما عمل کند ، مکانی اصلی که بازدید کنندگان و مشتریان بالقوه می توانند شما را پیدا کنند. مکانی برای دیده شدن!

برای این که سایت شما دیده شود باید در رتبه بندی های مرورگرهای موتور جست وجو قرار بگیرید.

  • محصولات بهتر را سریعتر بسازید.

برای ساختن یک سایت موفق ، باید تفاوت بین طراحی و توسعه وب را درک کنید. بیایید این دو مفهوم را تجزیه و تحلیل کنیم ، بنابراین شما می توانید لحظه ای با توجه به اطلاعات خود آماده رشد کار خود باشید.

اخیراً ، برخی از افراد و شرکت ها نیز از اصطلاحات طراحی سایت و توسعه وب به جای یکدیگر استفاده می کنند. این می تواند برای فردی که در صنعت جدید است کاملا گیج کننده باشد.

این دو اصطلاح به دو جنبه مختلف از فرایندهای ساخت وب سایت اشاره دارد که به مجموعه مهارت های منحصر به فردی نیاز دارند.

انتظارات از طراحی سایت
  • انتظارات

انتظارات یکی دیگر از تفاوت بین طراحی و توسعه وب می باشد. شما ابتدا برای ساختن وب سایت کسب و کار خود همزمان به یک توسعه دهنده وب و یک طراح وب نیاز دارید.

شاید بسیاری از افراد این دو را یک نفر بدانند و داشتن هر دو را کار غیر منطقی می دانند. شاید به خاطر این باشد که اغلب اوقات از طراحان و توسعه دهندگان انتظار می رود که هر دو را نیز انجام دهند.

  • یک طراح مانند یک معمار است.

بیایید کمی از تشبیه استفاده کنیم :

تصور کنید یک طراح و یک توسعه دهنده وب در حال ساخت خانه هستند. هنگام ساخت یک سازه ، برای طراحی آن به یک معمار نیاز دارید.

یک معمار انتظار دارد شما نوع ساختار مورد نظر خود را به آنها بگویید. مانند این که اتاق خواب ها چقدر باید بزرگ باشند و از کجا می توانید به دستشویی برسید یا پنجره ها به کدام سمت رو به جلو هستند. سپس معمار ایده شما را به عنوان نقاشی ارائه می دهد.

همچنین معمار ممکن است یک مدل کوچک از ساختار شما ایجاد کند تا مطمئن شود قبل از شروع کار واقعی همه چیز را درست انجام می دهد. آنها همه عناصر بصری ، سفر کاربر در سایت ، در این مورد و موارد دیگر را در نظر خواهند گرفت.

در ساخت وب سایت ، شما به یک طراح وب نیاز دارید که در ساخت و ساز مانند معمار باشد. طراح وب کسی است که ایده های شما را درباره نوع وب سایتی که قصد ایجاد آن را دارید به یک طرح تبدیل می کند.

درست مانند اینکه معمار ساختمان را با در نظر گرفتن نیازهای افرادی که از آن استفاده می کنند ، طراحی می کند ، طراح وب نیز وب سایت شما را بر اساس نحوه خدمت رسانی سایت به شما و مشتریان طراحی می کند.

ناگفته نماند که این دو باید در کارشان استثنایی و منحصر به فرد باشند و باید در کار همکاری کنند. طراحی وب مانند طراحی معماری به سازنده ، است به توسعه دهنده وب تحویل داده می شود.

سپس توسعه دهنده وب به طراحی جان می بخشد. همانند معمار ، توسعه دهنده وب از همان ابتدای پروژه درگیر می شود. اگر سایتی خانه بوده است ، علاوه بر این اطمینان حاصل می کند که تمام تأسیسات الکتریکی و سیستم های امنیتی نیز در محل قرار گرفته اند و اطمینان حاصل می کنند که از کلیه عملکردهای خانه مراقبت می شود.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مطالب پیشنهادی: