معرفی 12 ایده خلاق برای بسته بندی

مصرف کنندگان پیشین از مفتوح کردن یک بسته و دیدن فرآورده باطن آن , با طراحی بسته بندی خلاق رابطه برقرار می نمایند. براین اساس هنگامی فرآورده در قفسه مغازه است , این بسته بندی است که بیشترین تاثیر را روی مشتری می‌گذارد. به همین منظور است که کسب و امور وسواس خاصی روی پباده سازی بسته بندی شان دارا‌هستند.

آن ها از پایانی ترفند های پباده سازی بسته بندی برای اغوای مشتریان بالقوه به کار گیری می نمایند. درحالیکه کسب و امور مواد نو بسته بندی را تحت عنوان جایگزینی برای پلاستیک تست می‌نمایند. آن ها همینطور بدنبال طرح های بسته بندی اختصاصی بفرد میباشند .

 

هنگامی که از مواد جدیدی نظیر پلاستیکهای تشکیل شده از جلبک , استیروفوم قارچ , و بسته بندی روشن شاهدانه برای بسته بندی به کار گیری میشود. طراحان بسته بندی را به روشی جدید ارایه میدهند . در عصری که شغل ها به‌دنبال رویه هایی برای باصرفه سازی بسته بندی برای مراقبت از تولیدات میباشند. نیاز به ساخت چیزی منحصربه‌فرد و دارای هیجان است. که اعتنا را به سوی بسته بندی و متاع جلب می نماید.

برهان این فرمان این است که مشتریان در پی سیگنالهایی می باشند که به آن‌ها یاری می نماید تا در باب خرید تصمیم گیری نمایند. آن‌ها این سیگنالها را زمانی اخذ می کنند که می بینند تولیدها روی قفسه چیده گردیده اند .

ایده های بسته بندی هر سال که میگذرد در درحال حاضر تغییرند. بعضا از آنان فرایند اجرای خویش را در سال آتی ادامه می دهند در حالی که بعضی از روندهای تازه در صحنه ظواهر میشوند. در سال 2019 , طراحان از رنگ , حروف , گونه های , موادتشکیل دهنده سبک کهن , رنگ های متالیک , و ابزارهای دیگر برای شگفت زده کردن مخاطبان به کار گیری مینمایند .

 

در اینجا ایده های طراحی بسته بندی با اهمیت را بررسی می‌کنیم :

 

1 – مینیمالیسم به اشراف خویش ادامه می‌دهد

مینیمالیسم روندی است که از سالها پیش آغاز شده‌است و کماکان حکمرانی مینماید . برندهای متعددی از اصول طراحی مینیمالیسم برای تولید نام و نشان بصری خویش از جمله بسته بندی به کارگیری می کنند. به‌دنبال این پروسه , یک طراح تمام موادسازنده نامطلوب را از یک طرح به دور می نماید و صرفا مواقعی را که برای انتقال پیام مارک کافی می‌باشند , نگه می‌دارد .

در طراحی بسته بندی , مینیمالیسم به جلب دقت موادتشکیل دهنده حیاتی رنگ و حروف امداد نموده است. در سود آن , رنگ و حروف روی بسته بندی میدرخشند. بدین ترتیب, برای اکثری از طراحان, زمانی نوبت به کردار طرح های متنوع می رسد , مینیمالیسم اهمیت متعددی داراست. در سال 2019 , به خاطر این سبک , تمرکز بر ساخت طرح های منزه و عاری از درهم و برهم بودن خواهد بود .

 

2 – به کارگیری از طیف گسترده ای از گرادیان ها

به کارگیری از گرادیان ها تعیین خیر برای طراحان است و فعلا یکی‌از سبک های قالب برای طراحی بسته بندی است. آن‌ها می‌توانند برای زنده کردن یک طرح , رنگ هارا باهم ترکیب نمایند . همینطور گرادیان ها عمق تولید می‌نمایند و روی پلتفرم های دیجیتال خوب به لحاظ میرسند .

در سال 2019 , گرایان ها حیاتی برای پباده سازی بسته بندی خلاقانهخواهد بود که به کسب و کار شما امداد می‌کند پا برجا بماند. این عنصرها به یک مخلوط آنگاه و عمق میدهند . طراحان ممکن است مخلوط رنگ های هیجان انگیز و روشن را ترجیح دهند .

بدین ترتیب گرادیان ها دیگر تحت عنوان بعضا از ریزه کاری پیش قضیه استعمال نخواهند شد . در ازای , آن‌ها تحت عنوان یکی مؤلفه های حیاتی طراحی بسته بندی مورد به کار گیری قرار می‌گیرند .

 

3 – طرح های واضح

مصرف کنندگان مدرن نمی‌خواهند صرفا برچسب روی بسته بندی را بخوانند. بلکه می‌خواهند داخل بسته بندی را ببیند تا احساس نزدیک تری نسبت به فرآورده درون آن داشته باشند . این فرمان منجر ساخت بسته بندی هایی شده که به مشتری این اذن را میدهد. هنگام خواندن لیست مواد تشکیل دهنده داخل محصول را ببیند.

مصرف کننده میخواهد کمی اطلاعات و حس از تازگی محصول قبل از خرید بدست بیاورد. بسته بندی روشن ترجیحا برای طراحی بسته بندی مواد غذایی استعمال میشود . براین اساس این دسته بسته بندی برای محصولاتی که در بطری , شیشه های پت , قوطی های پلاستیکی روشن , و شیشه های مربا بکار برده میشود . براین اساس طراحان از رنگ هایی که احساس تازگی به مال می بخشد به کار گیری می نمایند .

 

4 – آسانی

اصل دارای اهمیت آسانی هنوز یک قاعده مضاعف مناسب در پباده سازی گرافیک است . همینطور تحت عنوان یکی بزرگترین روندهای طراحی بسته بندی در سال 2019 به صورت سرسختانه دنبال خواهد شد . مزیت معمولی نگه داشتن طرح این است که به شما در تلاوت برچسب بسته بندی به راحتی و پر سرعت یاری می نماید .

بسته های متعددی در پلتفرم های متفاوت دیجیتالی وجود دارا‌هستند که آسانی را هنگام طراحی بسته ها مناسب خیس می نماید . مطمئناً یک فضای تروتمیز به بینندگان اذن می‌دهد جزئیات دارای اهمیت در زمینه‌ی یک مال را بازدید نمایند .

 

5 – استعمال از تصویر مسطح

یک کدام از عارضه ها تعیین تصویر تخت در سال 2019 این است که بر آسانی پباده سازی , تایپوگرافی و رنگ بر آن افزوده شده‌است . این شیوه مینیمالیستی منجر میشود تا طراحان از تصویرگری های مسطح تحت عنوان یک راه و روش ایده آل برای ساخت طرح هایی نظیر طراحی بسته بندی بطری روی مواد چاپی به کار گیری نمایند .

به دلیل تصاویر , طرح بعداز حذف اثر سه بعدی , منزه و واضح به حیث می‌رسد . همینطور طراحان می‌توانند تصاویر را در هر مخلوط دیگری که می‌خواهند بیامیزند تا ظاهری بی سابقه از بسته بندی ساخت نمایند .

 

6 – پباده سازی های سیاه و سپید

سیاه و سپید دو عنصری می باشند که میتوانیم یکی روندهای ظهور طراحی بسته بندی را ببینیم . هر دو رنگ در برانگیختن شم پختگی و قدرت حاذق می باشند . این رنگ ها سبب میگردند پباده سازی پویا به لحاظ رسد . ولی طراحان از سیاه و سپید تحت عنوان ابزاری برای تمایز از رقبا به کارگیری می نمایند .

وقتی که به کار گیری بیش تر از حد از رنگ ها در طراحی بسته بندی فرآورده موجود است , یک طراح رند به آسانی بی رنگ خواهد شد تا دقت را جلب نماید و یک بسته را در یک قفسه بی سابقه جلوه دهد .

 

7 – پباده سازی دیرین

موادسازنده دیرین از سال های قبلی مدام غافلگیرکننده بوده اند . طراحان متعددی را می بینیم که پباده سازی برچسب دیرین انجام میدهند تا این احساس را ساخت نمایند که کالایی که در اختیار دارید از کیفیت قابل اعتماد و ثابت شده برخوردار‌است .

یکی‌از عوارض مهم گزینش پباده سازی دیرین بعنوان ابزار مورد‌علاقه طراحان این است که در ساخت توان یك جنس كمك می كند . همینطور به بسته بندی ظواهر و حسی متفوت می دهد .  البته عنصرها کهن می توانند در قالب فونت های دیرین , حروف گذاری دست خطی , الگوهای رنگی رترو و تصاویر ظواهر شوند .

 

8 – انواع هندسی و سیال

ما همینطور ممکن است در تولید بعضی از طرح های تعجب آور برچسب های بسته بندی , از انواع هندسی و سیال به کار گیری کنیم . در حالی که‌این صورت ها چیزی نیستند که برای نخستین دفعه خوا‌هیم روئت کرد , البته از آن ها برای پررنگ کردن کار بطور مکرر استعمال می شود . همینطور گونه های نامتقارن از پیشین به کارگیری می شود تا در بسته بندی تولید ها چیزی نو به بینندگان ببخشد .

 

9 – تایپوگرافی پررنگ

تایپوگرافی پر رنگ سبکی است که در پباده سازی گرافیک به کار گیری میشود . البته می‌توانیم ببینیم که در سال 2019 تحت عنوان یک کدام از سبک های طراحی بسته بندی محصولات تخت گاز در اکنون ظهور است . این طراحان از فونت های پررنگ برای جلب اعتنا و همینطور ساخت نام و نشان مارک به کار گیری مینمایند .

حروف پر رنگ راهی برای جایگزین کردن تصاویر برای طراحان است . بدین ترتیب در‌حالتی که بخواهند چیزی را سوای تصویر ابلاغ نمایند , مدام می توانند از فونت های برجسته استفاده کنند.

 

10 – طرح های آزاد

معمولا , طراحان از کادر هایی به کارگیری می نمایند تا اطمینان نتایج نمایند که طراحی شم بهتری می‌بخشد . البته این نیز ظاهری دشوار به یک پباده سازی بخشید . در سال 2019 , طراحان بسته بندی شده مشتاقانه در انتظار خواهند بود که قاب را از در بین ببرند . آن ها تركیبات گشوده را تعیین می كنند كه به ساخت ظاهری روان و مطبوع از طرح ها كمك می كنند .

 

11 – جلوه متالیک

طراحان همینطور ممکن است بعضا از رنگ های متالیک را آزمون نمایند . آنان به احتمال مضاعف میتوانند از موادتشکیل دهنده فلزی نظیر طلا جواهرات به کار گیری نمایند تا ظاهری درخشان داشته باشند . این میتواند کل ادغام را به تراز بالاتری برساند تا فرآورده گران به لحاظ رسد .

یک طراح گرافیک ماهر , از یک جلوه فلزی برای جلب دقت بینندگان ستفاده می نماید . به این ترتیب , شما بایستی توقع داشته باشید که برچسب های بسته بندی بیشتری به رنگ طلایی و بقیه رنگ های سلطنتی عرضه شود .

 

12 – واقع گرایی

چطور است به بینندگان هنگام دیدن برجسب های بسته بندی حسی از حقیقت دهیم؟ در حالی که طراحان از موادسازنده متعددی به کارگیری می نمایند , ممکن است آن‌ها‌را با بعضا از موادتشکیل دهنده حقیقت مخلوط نمایند تا برای بینندگان خوشایند باشد. این کار به برچسب های بسته بندی ظاهری بی سابقه و غیر مترقبه میبخشد. در فیض می‌توانید به بعضا ترکیبات غیر متعارف از سبک ها و تکنیک ها در طراحی برچسب ها امیدوار باشید .
این فرایند می‌تواند سبب به بعضا از پباده سازی های دارای هیجان در این مورد شود . اینها سبک های دارای اهمیت طراحی گرافیک بسته بندی است که بر سال 2019 حاکم خواهد شد . ولی طراحان تعیین های دیگری هم خواهند داشت . سال جاری شاهد بعضا برچسب های بسته بندی پررنگ خوا‌هیم بود .

در صورتی برای متاع بی سابقه خویش نیاز به یک پباده سازی برچسب بسته بندی شایان توجه دارید , تیم کی نگار می‌تواند دراین مورد به شما یاری دهد. این موسسه با طراحان پر رنگ در قضیه طراحی اشکال بسته بندی در سرویس شما دوستان خوب است .

 

کی نگار

5/5 - (13 امتیاز)
tagتگ:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مطالب پیشنهادی: