دلیل محبوبیت طراحی سایت کافی شاپ

طراحی سایت کافی شاپ

طراحی سایت کافی شاپ

مشهورشدن و محبوب شدن یک کافی شاپ در دنیای امروز کار بسیار سختی نیست.

در زمان گذشته باید سالها از شروع کار یک کافی شاپ سپری می شد تا کم کم مردم آن را بشناسند.اما امروزه با طراحی سایت قوی و بهینه سازی آن به راحتی میتوان در میان مردم شناخته شد.از طرفی بیشترین افرادی که با فضای مجازی سر و کار دارند جوانان هستند که به دنبال مکانی برای قرار ملاقات های دوستانه هستند و دوست دارند فضاهای جدید و متنوع را امتحان کنند. امروزه کافی شاپ یکی از پرطرفدارترین مکان ها برای کسب کار و درآمد در جهان محسوب می شود.

این حرفه نیز برای معرفی و بازاریابی به طراحی سایت نیاز دارد.

طراحی سایت در این شغل به ما کمک می کند تا تمام محصولات و خدمات مانند قهوه، فروش نسکافه،رزرو کردن میزوغیره را به صورت حرفه ای در سایت به مشتریان خود عرضه کنیم و بتوانیم یک بازاریابی قوی در این کسب و کار داشته باشیم.

طراحی سایت کافی شاپ

 

قسمت های مختلف برای طراحی سایت کافی شاپ

نکته ی مهمی که باید توجه داشته باشیم  این است که در طراحی سایت کافی شاپ برای جلب اعتماد کاربران می توان یک صفحه ای را برای گواهینامه و مجوز ها اختصاص داد.

در طراحی سایت کافی شاپ می توانید آدرس و شماره های همه ی نمایندگی ها و شعبه های خود را درگوگل مپ معرفی کنید تا مشتریان بتوانند به راحتی نزدیک ترین شعبه یا نمایندگی را پیدا کنند.یکی از کارهایی که میتوانید در سایت اضافه کنید  رزرو آنلاین میز وتعیین کردن قرعه کشی یا در ایام مشخصی تخفیفات خوبی را در نظر بگیرید.

این کار باعث جذب مشتری وتشویق آنها برای سفارش از وب سایت شما می شوند.

این نکته را باید به یاد داشته باشیم طراحی سایت کافی شاپ نیز مانند طراحی سایت رستوران است با این تفاوت که در  طراحی وب سایت کافی شاپ کمتر برای سفارش محصولات وارد سایت می شوند وبیشتر برای مطلع شدن از خدمات کافه وارد سایت می شوند.

پس سعی کنید قسمتی از سایت را به خدمات خود وچگونگی ارائه آن اختصاص دهید.

اگر سیستم ثبت سفارش آنلاین هم ندارید، حتما بايد لیست محصولات کافی شاپ خود را در سایت به بهترین ‌شکل و مناسب و فضای کافه خود قرار دهید، تا کاربران اطلاعاتی کافی و دقیق از کافی شاپ شما داشته باشند.

همانطور که در بالا گفتیم می توانید یک بخشی از سایت را به فروشگاه قهوه اختصاص دهید تا مشتریان برای خرید قهوه به فروشگاه اينترنتی قهوه آمده و اقدام به خريد محصولات شما كنند.

می توانيد در وب سايت  یک بخشی  را به عنوان مقالات قرار بدهید و فوايد مصرف محصولات خود را به مشتريان معرفی كنيد يا بخشی به عنوان آموزش كه بصورت هفتگی يا ماهانه آموزش درست كردن یکی از منوهای خود يا موادی كه در آن استفاده می كنيدرا قرار دهید.

همچنین میتوانید نظرات مثبت و انتقادات سازنده مشتریان را هم در سایت قرار دهید تا کاربران مشتریانتان از سرویس دهی و خدمات خوب شما اطلاع کسب نمایند.

طراحی سایت کافی شاپ

بهینه سازی

یکی از تاثیر گذارترین فاکتورهایی که باعث افزایش بازدید سایت می شود رتبه سایت در گوگل است.سئو باعث دیده شدن سایت در موتورجست وجوی گوگل می شود.

بعد از طراحی وب سایت باید سایت خود را بهینه کنیم. بهینه سازی سایت توسط متخصصین وبسایت ها انجام می شود که به سایت شما کمک می کنند با استفاده از کلمات کلیدی و عنوان ها ومحتواهای با کیفیت و مربوط به کسب و کار در جست وجوی کاربران در موتور جست وجوی گوگل در رتبه های اول قرار بگیرید.

طراحی سایت کافی شاپ

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

knegar contact icon mobile icon png02165545589