طراحی سایت ، سئو (صفحه اول گوگل)

Website Design & SEO


به سوی دیجیتال مارکتینگ


امـروزه هـوشمنـدانـه تـریـن مسـیر بازاریابـی، دیجیتال مارکتینگ است زیـرا از نظـر اقتصـادی مقـرون به صرفه است، بازدهی چشم گیری دارد و روشی مدرن و قابل اتکا است. شعار به سوی دیجیتال مارکتینگ را با این رویکرد رونمایی کردیم تا جرقه ای در ذهن شما ایجاد کند و یادآور شود که از طریق دیجیتال مارکتینگ میشود به قله های پیشرفت اقتصادی دست پیدا کرد و مسیر رشد تنها از طریق بازاریابی سنتی پرهزینه هموار نمیشود.طراحی سایت استاندارد و کاربردی


همانطور که میدانیم اولین و ماندگارترین راه دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت است و به همین خاطر است که برای حضور و رشد دردیجیتال مارکتینگ به وب سایتی استاندارد نیاز داریم. بنابراین اولین قدم ما داشتن یک وب سایت کاربردی میباشد. در اینجا به چند مورد مهم در رابطه با خصوصیات وب سایت استاندارد میپردازیم:

رابط کاربری: (دسترسی آسان مشتری به اطلاعات وب سایت)
زیبایی بصری: (طراحی گرافیک زیبا، زیرا به هنگام ورود مشتری تنها پل ارتباطی شما میباشد)
سبک و روان باشد: (حرکت در سایت راحت باشد و صفحات مختلف به راحتی اجرا شوند)
واکنشگرا باشد: (با پلت فرم های مختلف از جمله موبایل، تبلت، لپ تاپ و ... هماهنگ باشد )

* نکته مهم: : یک وب سایت یا استاندارد هست یا نیست، حالت دیگری وجود ندارد.
تجربه صفحه اول گوگل


صفحه اول گوگل یک جایگاه ویژه بسیار ارزشمند برای یک وب سایت یا برند، شرکت و... است.

این تجربه میتواند سرنوشت یک شرکت را در مدت زمان کوتاهی تغییر دهد وآن را با جهانی جدید روبرو کند زیرا یک سکوی پرتاب فوق العاده است. امروزه برای برخی فعالان دیجیتال مارکتینگ، صفحه اول گوگل یک رویای شیرین است و برخی دیگر آن را یک رویای دست نیافتنی میپندارند.


"ما این رویای شیرین را به واقعیت تبدیل میکنیم..."
تامین امنین وبسایت شما


زمانی که همه چیز به خوبی پیش برود و ما وب سایتی کاربردی که در صفحه اول گوگل نیز هست را دارا هستیم. به طور ناگهانی سر و کله یک سری هکر پیدا میشود که هدفشان متزلزل کردن جایگاه ماست که این اتفاق دلایل زیادی را دارد. خب چه باید کرد؟! .. جای هیچ نگرانی نیست.
ما همچنان در کنار شما هستیم و به صورت دائم از سایت شما محافظت میکنیم.


"ما عاشق کارمان هستیم."نمونه کارهای طراحی سایت و بهینه سازی (سئو)

Website Design & SEO Portfolio


"شرکت تبلیغاتی کِی نگار، طراح راهکارهای نوین در علم تجارت آنلاین"


طراحی سایت به سبک کِی نگار

داشتن وب سایت امروزه به امری بدیهی برای شرکت ها، هلدینگ ها، برندها و کلیه بنگاه های تجاری و حتی کسب و کارهای کوچک تبدیل شده است. در کشور ایران هم نقش عمده ای در فرهنگ ارتباطات جامعه ای و تجاری را دارست و 65 درصد از ارتباطات اقتصاد خصوصی بر پایۀ وب سایت استوار است وخوشبختانه این موضوع نشان دهنده پشرفت و همسویی کشور ما با کشورهای پیشرفته در مبحث ارتباطات به حساب می آید.


چرا برخی از شرکت ها از داشتن یک وب سایت خوب صرف نظر میکنند؟

متاسفانه این موضوع ملموس است که در کشور ما طراحی سایت توسط شرکت ها و طراحان خانگی غالباً در هفتاد در صد مواقع رضایت مشتری را حاصل نمیکند. دیده شده که مشتریان زیادی به دلیل سرخوردگی و عدم اعتماد به طراحان سایت، از بهره مند بودن یک وب سایت خوب صرف نظر کرده اند.
به دلیل عدم نظارت صحیح و مدیریت صحیح بر طراحان وب سایت هر شخصی میتواند یک دورۀ کوتاه را ببیند و بدون کسب دانش بنیادی این رشته و دانش مشتری مداری، نام خود را در لیست طراحان وب سایت بگذراد و شروع به تبلیغات کند و تعرفه های ارزانی هم برای این کار به مشتریان پیشنهاد دهد. شاید بعد از گذشت مدت زمانی مشتریانی هم بدست بیاورد اما جلب رضایت مشتری در میان نیست.
این عدم رضایت دلایل زیادی میتواند داشته باشد مانند وفا نکردن به عهد در زمان تحویل، عدم پشتیبانی توسط شخص یا شرکت. استاندارد نبودن وب سایت با معیارهای جهانی و دلایل دیگر...


خیلی از مواقع هم یک شخصی در منزل شروع به طراحی سایت میکند و آن نیز بعد از مدتی چند وب سایتی هم طراحی میکند و پس از تجارب این کار و پی بردن به این موضوع که این کار انقدر ها هم ساده نیست تصمیم به ترک این شغل میگیرد و با پیدا کردن یک شغل ثابت از این کار کناره گیری میکند و طبیعتا دیگر جوابگوی مشتریان نیست و گاهاً دیده شده که اینگونه اشخاص دیگر قابل دسترس نیستند و تکلیف وب سایت هایی هم که طراحی کرده اند نامعلوم میشود. و آن مشتریان مجبورند که برای داشتن وب سایت، یک سایت جدید را طراحی کنند.


وب سایت استاندارد چیست؟

زمانی ما نام یک وب سایت را میتوانیم، وب سایت بگذاریم که این وب سایت زنده و پویا باشد، یعنی اینکه پشتیبانی فعال داشته باشد و مدام از نظر ظاهری و باطنی به روز رسانی شود و این کار فقط و فقط میتواند توسط یک شرکت متعهد و مسئولیت پذیر صورت گیرد. اینگونه شرکت ها صرفاً مجموعه های قدیمی طراحی سایت نیستند و یا شرکت هایی که برای ارگان های دولتی فعالیتی انجام داده باشد.
بسیارند شرکت های قدیمی طراحی وب در ایران که متاسفانه این کار را بدون هیچ علاقه ای انجام میدهند و فقط به فکر منافع مالی هستند اما یک فرد موفق میداند در امر بیزینس همه چیز پول نیست، راز موفقیت شرکت هایی که از نقطۀ صفر شروع کرده اند و امروز جزء بزرگترین کمپانی های جهان هستند همین است، کار خلاق و خلاق و خلاق و مهم تر از آن رضایت مشتریان است.


آیا شرکتی مانند اپل یا گوگل اگر فقط به فکر منافع مالی بودند الان همچین جایگاهی رو صاحب بودند؟ به هیچ عنوان.


چگونه یک شرکت معتبر برای طراحی سایت خود پیدا کنیم؟

امروزه بهترین راه پیدا کردن یک شرکت طراحی سایت قابل اطمینان فقط و فقط استعلام از نمونه کارهای آنهاست. یعنی شما به مشتریانی که برایشان کار انجام شده تماس بگیرید و از آنها جویا شوید که آیا این شرکت توانسته مسئولیت خود را به درستی انجام دهد یا خیر؟!


شرکت تبلیغاتی کی نگار

شرکت تبلیغاتی کی نگار متشکل از افردا جوان است که هدفش از انجام کار فقط کسب در آمد نیست، بلکه هدف ما از ارائه خدمات به مشتریان خدمتی است که بتواند مشتریان ما را خرسند و راضی نگه دارد و رابطۀ ما تبدیل به یک رابطۀ بُرد بُرد و مستمر گردد.
مراحل راه اندازی وب سایت چیست؟
تحلیل و مشاوره در خصوص انتخاب امکانات مورد نیاز برای وب سایت
انتخاب نام مناسب برای سایت
عقد قرار داد و دریافت پیش پرداخت
ثبت دامنه (نام سایت) Domain Registration
دریافت اطلاعات اولیه و نظرات شما در خصوص نوع طراحی
انجام مراحل طراحی گرافیکی قالب و ظاهر سایت
تائید طرح توسط شما
ایجاد استراتژی از عملکرد سایت
ورود اطلاعات اولیه وب سایت(اطلاعات نمونه)
طراحی صفحات بر اساس آخرین استانداردها
اختصاص فضای اینترنتی (هاستینگ) Hosting
بارگذاری سایت طراحی شده بر روی فضای اینترنت
تحویل و آموزش وب سایت در محل شرکت
دریافت با ماباقی مبلغ قرارداد
شروع پشتیبانی یکساله وب سایت ( شامل آپدیت های نرم افزاری – برطرف کردن اشکالات احتمالی و فنی وب سایت )
منظور از پهنای باند چیست؟
پهنای باند در واقع میزان اطلاعاتی است که در طول ماه توسط سایت شما می تواند رد وبدل شود مثلا فرض کنید شما یک فایل ۱ مگابایتی رار روی سایت خود قرار دهبد و پهنای باند ماهیانه ی سایت شما ۲۰ گیگا بایت می باشد . در این صورت این فایل ۱ مگابایتی در طول ماه ۲۰۰۰۰ بار می تواند توسط افراد در اینترنت دانلود شود.
سایت داینامیک و استاتیک چه تفاوت هایی دارند؟
اصولا سایتهای ایستا یا استاتیک سایتهایی هستند که ضرورتی برای تغییر مداوم اطلاعات آنها احساس نمی شود. اینگونه وب سایتها معمولا تنها جهت معرفی کاربرد دارند،عملیات محتوایی سایت به ندرت صورت می پذیرد و در مقابل سایتهای پویا نیاز شدید به تغییر مداوم اطلاعات و محتوا داشته و بنا به نیازمندی و کاربرد سایت طراحی و توسعه می یابند .
پانوشت :
سفارش طراحی سایت

knegar contact icon mobile icon png 65545589 (021)