طراحی سایت جواهرات، راهی برای نشان دادن کسب و کار خود به صورت آنلاین

طراحی سایت جواهرات، راهی برای نشان دادن کسب و کار خود به صورت آنلاین

هدف طراحی سایت جواهرات، جذب مشتریان بیشتر است. چه کسب و کار جواهرات به صورت آنلاین یا در یک مکان فیزیکی باشد، بدون داشتن یک سایت مناسب، در خطر از دست دادن مشتریان بالقوه و کاهش درآمد خواهد بود.

طراحی سایت جواهرات

چرا جواهرات فروشی به وب سایت احتیاج دارند

چند سال پیش، امکان دارد که کسب و کار جواهرات، به خصوص به دلیل وجود یک فروشگاه فیزیکی، نیازی به داشتن یک سایت را احساس نکرده باشند.

اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی، مصرف کنندگان، در قدم اول، تحقیقات و تصمیم گیری های خود را به صورت آنلاین انجام می دهند، بدین صورت که قبل از این که حتی در یک محل خرده فروشی یا فروشگاهی قدم بگذارند از سایت آن بازدید می کنند. داشتن یک سایت برای یک تجارت، بسیار مهم است. طراحی سایت جواهرات، برای جواهرسازان، راهی برای نشان دادن کسب و کار خود به صورت آنلاین را فراهم می کند.

علاوه بر این، با داشتن یک سایت، مشتریان می توانند قبل از مراجعه به فروشگاه فیزیکی، تمام اطلاعات مربوط به کالایی  را که را به دنبال آن هستند، در سایت پیدا کنند و همچنین می تواند به مشتریان بالقوه این اطمینان را دهد که انتخاب این سایت، بهترین شانس ممکن برای آن ها بوده است.

حتی اگر تنها یک فروشگاه محلی را حفظ کنید ، یک وب سایت ساده می تواند به مشتریان بالقوه اطمینان دهد که در انتخاب شما شانس مناسبی را ایجاد می کنند و مواردی مانند مسیرها ، ساعات کار و غیره را ارائه می دهند.

طراحی سایت جواهرات

چرا طراحی سایت برای فروشگاه های جواهرات بسیار مهم است

برخی از مطالعات نشان داده اند که انسان تصاویر بصری را خیلی سریعتر از متن پردازش می کند. پس مغز، تصاویر را سریع تر از متن می تواند پردازش کند. در برخی موارد نیز تصاویر تاثیر بیشتری نسبت به متن بر روی افراد دارند.

طراحی سایت جواهرات، می تواند کمی از سطح حرفه ای محصولاتی که آن ها ارائه می دهند را به مشتری توضیح دهد زیرا مشتریان به طور ناخودآگاه با عناصر بصری سایت مانند عکس ها با آن کسب و کار، از طریق تاثیر اولیه ای که سایت بر روی آن ها می گذارد، ارتباط برقرار می کنند.

خرید جواهرات ارتباط زیادی با جلب اعتماد و روابط خوب با مشتریان دارد ولی ساختن این دو گزینه به صورت آنلاین، کمی دشوار است، اما غیر ممکن نیست، بنابراین لازم است یک سایت، قابل اعتماد به نظر برسد، زیرا مردم به آنچه میبینند، باور دارند.

تمامی صفحات سایت، باید دارای کوچکترین جزئیات باشد تا اطلاعاتی که کاربر نیاز دارد را برای ایشان فراهم کند.

طراحی سایت جواهرات

ویژگی های سایت جواهرات

برای طراحی سایت جواهرات، نکاتی وجود دارد که باید آن ها را در هنگام طراحی سایت رعایت کرد. در لیست زیر به برخی از این نکات اشاره شده است :

 • سایت کاربر پسند
 • صفحه درباره ما
 • جزئیات مربوط به جنس جواهرات
 • صفحه شرایط و ضوابط
 • شرح دقیق محصول
 • عکاسی دقیق و با جزئیات از محصولات
 • گزینه های پرداخت اینترنتی
 • بیمه حمل و نقل محصول
 • خدمات به مشتریان در اشکال مختلف
 • بهینه سازی موتور جستجو
 • ارائه محتوای ارزشمند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

knegar contact icon mobile icon png02165545589