طراحی سایت – طراحی سایت فروشگاهی و شرکتی – سئو و پشتیبانی فنی وب سایت


طراحی سایت

Website Design

امروزه همه ما برای معرفی کسب‌ و کار خود یک وبسایت داریم که ممکن است بیشتر جنبه معرفی کسب‌ و کار، محصولات و یا خدمات ما را داشته باشد.

ابتدا باید بدانید چه خدماتی توسط یک شرکت تخصصی طراحی سایت ارایه می‌شود که می‌تواند بیشترین تاثیر را در کسب و کار شما داشته باشد.
خدمات شرکت کی نگار در زمینه طراحی سایت:

  • طراحی سایت

طراحی سایت از ویژگی‌ها و بدیهیات خاصی برخوردار است مثلا نمایش درست یک سایت در موبایل (طراحی به صورت رسپانسیو) یکی از ویژگی‌های اصلی سایت شما باید باشد.

یکی دیگر از این ویژگی‌ها که از بدیهیات به حساب می‌آید طراحی یک سایت قابل مدیریت است؛ به‌‌ عبارتی سایت شما باید به گونه‌ای طراحی شود که به‌ راحتی و بدون دانش زیادی از طراحی سایت بتوانید سایت خود را مدیریت کنید و امکان ایجاد تغییرات متعدد در صفحات، محصولات فروشگاه، منو، گالری و سایر قسمت های سایت داشته باشید.

دیگر ویژگی مهم در طراحی سایت قابلیت توسعه پذیری آن است. در یک جمله شما سایتی نیاز دارید که روزی بتواند توسعه پیدا کرده و مثلا به یک فروشگاه آنلاین تبدیل شود.

یکی دیگر از ویژگی‌های مهم یک سایت هاست قوی آن است. یک هاست قوی نباید مشکلی از لحاظ فضا و پهنای باند و همچنین سرعت ایجاد کند و این یکی از اصول اجتناب ناپذیر در طراحی سایت است. اگر یک شرکت طراحی سایت را انتخاب کنید که از سیستم هاستینگ قوی و همچنین وب سرورهای پیشرفته ای استفاده کند، به‌راحتی می‌توانید سال ها از هاست و دامنه وبسایت خود مطمئن باشید. درباره » امکانات و خدمات طراحی سایت کی نگار بیشتر بدانید.

یکی دیگر از ویژگی‌های حیاتی یک سایت بهینه بودن آن در موتورهای جستجو است. سایت‌ های طراحی شده یک شرکت طراحی سایت را بررسی کنید تا در نهایت اگر سایت‌ های قوی در موتورهای جستجو داشت و در کلمات کلیدی بسیاری این سایت ها در صفحات اول گوگل بودند با آن شرکت وارد همکاری شوید.

 

  • بهینه سازی

بهینه سازی سایت یا همان سئو که مخفف بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است شاید به گوش همه ما خورده باشد.

سئو یا بهینه سازی سایت از سه رکن مهم تشکیل شده است که در صورت درست عمل کردن به آن می‌توانید امید داشته باشید سایت شما در صفحات اول و حتی لینک‌های اول در کنار رقبای شما ظاهر شود. این سه رکن بهینه سازی عبارت است از: تولید محتوا، طراحی استاندارد صفحات و تبلیغات درست. اگر یک تیم بهینه سازی به درستی این ارکان را اجرا کند، بدون شک سایت شما رتبه‌ های خوبی در موتورهای جستجو کسب خواهد کرد.

  • هاست و دامنه

هاست یکی از ارکان اصلی و مهم در طراحی سایت حرفه‌ای است. یک هاست قوی در صورت نامحدود بودن منابع می‌تواند تا حد زیادی باعث پیشرفت یک سایت، موفقیت و شهرت آن شود. حال اینکه یک هاستینگ باید هزینه‌ های معقولی هم داشته باشد که این امری اجتناب ناپذیر است ولی سعی داشته باشید کیفیت را فدای هزینه‌های چند هزار تومانی نکنید!

  • شبکه های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی که دیگر از مبحث تجملات و سرگرمی خارج شده، به یکی از رکن‌ های اصلی کسب و کارهای مجازی و آنلاین تبدیل شده است. حتی اگر شلوغ‌ترین کسب و کار دنیا هم از آن شماست به‌ راحتی می‌توانید در چند ثانیه فروش فوق العاده یا حراج خود را که برای مشتریان شما جذاب است، در دنیای مجازی پخش کنید. این به شما کمک می کند که تا حد زیادی در افزایش سرعت فروش خود پیشروی داشته باشید و در نهایت شما را به یکی از قطب‌های کسب و کار خود در شبکه‌های اجتماعی تبدیل می‌کند. پس شما حتما به شبکه‌های اجتماعی نیاز دارید که با اتصال به سایت شما به بازارتان رونق خوبی ببخشد.

  • محتواسازی (تولید محتوا)

شما برای ایجاد یک وبسایت قوی برای کاربران سایت‌تان به احتمال زیاد نیازمند محتوای قدرتمند هستید تا بتوانید جذب و بازدید بیشتری برای سایت خود داشته باشید. حال اینکه این محتواها اگر وجود داشته باشند شما تا حدود زیادی به هدف خود نزدیک شده‌اید ولی اکثر کسانی که سایت قوی ندارند یا اصلا سایتی ندارند دلیل اصلی عدم انجام چنین کاری را نداشتن محتوا و اطلاعات لازم برای طراحی سایت خود اعلام کرده‌اند. جالب اینجاست که شرکت کی نگار توسط یک تیم منسجم در طراحی سایت می‌تواند در صورت کمبود محتوا با بررسی موارد مورد نیاز سایت شما محتوای بهینه و درجه یک تولید نماید و در سایت شما استفاده کند.

  • پشتیبانی وب سایت

یک سایت خوب هر چقدر هم قوی باشد بدون پشتیبانی مستمر نمی‌تواند در دنیای اینترنت موفق باشد. حال دو حالت وجود دارد؛ یا سایت‌ شما باید توسط شما مدیریت شود یا باید با همکاری یک تیم منسجم هدف پیروزی در دنیای مجازی را دنبال کنید.

 

تبلیغات گوگلی (درصورت تمایل)

گوگل ادورد که از آن به تبلیغات کلیکی گوگل هم یاد می‌شود می‌تواند موثرترین تبلیغات برای کسب و کار شما به حساب بیاید. این تبلیغات که در نهایت با شارژ اکانت گوگل ادورد یا کارت‌های اعتباری درج شده در حساب گوگل اتفاق می‌افتد به‌ ازای هر کلیک کاربران روی کلمات شما چند سنت از اعتبار شما کسر کرده ولی در نهایت سرعت در بازخورد فروش کالاهایی که مخاطب زیادی دارد یکی از تخصص‌های گوگل ادورد است.

 

» طراحی سایت و پشتیبانی فنی در شرکت کی نگار