WEB DESIGN PORTFOLIO

طراحی وب سایت ، سئو و پشتیبانی فنی

برخی از نمونه کارهای طراحی وب سایت:WEBSITE DESIGN

طراحی وب سایت

 

داشتن وب سایت امروزه به امری بدیهی برای شرکت ها، هلدینگ ها، برندها و کلیه بنگاه های تجاری و حتی کسب وکار های کوچک تبدیل شده است. در کشور ایران هم نقش عمده ای در فرهنگ ارتباطات جامعه ای و تجاری را دارست و 65 درصد از ارتباطات اقتصاد خصوصی بر پایۀ وب سایت استوار است وخوشبختانه این موضوع نشان دهنده پشرفت و همسویی کشور ما با کشورهای پیشرفته در مبحث ارتباطات به حساب می آید.چرا برخی از شرکت ها از داشتن یک وب سایت خوب صرف نظر میکنند؟

متاسفانه این موضوع ملموس است که در کشور ما ساخت وب سایت توسط شرکت ها و طراحان خانگی غالباً در هفتاد در صد مواقع رضایت مشتری را حاصل نمیکند. دیده شده که مشتریان زیادی به دلیل سرخوردگی و عدم اعتماد به طراحان سایت، از بهره مند بودن یک وب سایت خوب صرف نظر کرده اند. به دلیل عدم نظارت صحیح و مدیریت صحیح بر طراحان وب سایت هر شخصی میتواند یک دورۀ کوتاه را ببیند و بدون کسب دانش بنیادی این رشته و دانش مشتری مداری، نام خود را در لیست طراحان وب سایت بگذراد و شروع به تبلیغات کند و تعرفه های ارزانی هم برای این کار به مشتریان پیشنهاد دهد. شاید بعد از گذشت مدت زمانی مشتریانی هم بدست بیاورد اما جلب رضایت مشتری در میان نیست. این عدم رضایت دلایل زیادی میتواند داشته باشد مانند وفا نکردن به عهد در زمان تحویل، عدم پشتیبانی توسط شخص یا شرکت. استاندارد نبودن وب سایت با معیارهای جهانی و دلایل دیگر...خیلی از مواقع هم یک شخصی در منزل شروع به طراحی وب سایت میکند و آن نیز بعد از مدتی چند وب سایتی هم طراحی میکند و پس از تجارب این کار و پی بردن به این موضوع که این کار انقدر ها هم ساده نیست تصمیم به ترک این شغل میگیرد و با پیدا کردن یک شغل ثابت از این کار کناره گیری میکند و طبیعتا دیگر جوابگوی مشتریان نیست و گاهاً دیده شده که اینگونه اشخاص دیگر قابل دسترس نیستند و تکلیف وب سایت هایی هم که طراحی کرده اند نامعلوم میشود. و آن مشتریان مجبورند که برای داشتن وب سایت، یک سایت جدید را طراحی کنند.وب سایت استاندارد چیست؟

زمانی ما نام یک وب سایت را میتوانیم، وب سایت بگذاریم که این وب سایت زنده و پویا باشد، یعنی اینکه پشتیبانی فعال داشته باشد و مدام از نظر ظاهری و باطنی به روز رسانی شود و این کار فقط و فقط میتواند توسط یک شرکت متعهد و مسئولیت پذیر صورت گیرد. اینگونه شرکت ها صرفاً مجموعه های قدیمی طراحی سایت نیستند و یا شرکت هایی که برای ارگان های دولتی فعالیتی انجام داده باشد. بسیارند شرکت های قدیمی طراحی وب در ایران که متاسفانه این کار را بدون هیچ علاقه ای انجام میدهند و فقط به فکر منافع مالی هستند اما یک فرد موفق میداند در امر بیزینس همه چیز پول نیست، راز موفقیت شرکت هایی که از نقطۀ صفر شروع کرده اند و امروز جزء بزرگترین کمپانی های جهان هستند همین است، کار خلاق و خلاق و خلاق و مهم تر از آن رضایت مشتریان است.
آیا شرکتی مانند اپل یا گوگل اگر فقط به فکر منافع مالی بودند الان همچین جایگاهی رو صاحب بودند؟ به هیچ عنوان.چگونه یک شرکت معتبر برای طراحی وب سایت خود پیدا کنیم؟

امروزه بهترین راه پیدا کردن یک شرکت طراحی وب سایت قابل اطمینان فقط و فقط استعلام از نمونه کارهای آنهاست. یعنی شما به مشتریانی که برایشان کار انجام شده تماس بگیرید و از آنها جویا شوید که آیا این شرکت توانسته مسئولیت خود را به درستی انجام دهد یا خیر؟!شرکت کی نگار

شرکت کی نگار متشکل از افردا جوان است که هدفش از انجام کار فقط کسب در آمد نیست. بلکه هدف ما از ارائه خدمات به مشتریان، خدمتی است که بتواند مشتریان ما را خرسند و راضی نگه دارد و رابطۀ ما تبدیل به یک رابطۀ بُرد بُرد و مستمر گردد.

 

طراحی وب سایت و پشتیبانی فنی در شرکت تبلیغاتی کی نگار

 
 
 
خدمات ویژه مشتریان
 

STANDARDS


رعایت استاندارد های بین المللی در طراحی وب سایت

 
 

امکان ارسال اطلاعات آماری سایت به آنالیزگر گوگل و کنسول جستجو

طراحی وب سایت

Website Design

ما در دنیای مدرن ، عصر تکنولوژی و پیشرفت ارتباطات برای معرفی و ارائه کسب‌ و کار خود نیاز به یک طراحی وب سایت داریم که ممکن است بیشتر به معرفی کسب‌ و کار ، محصولات و یا خدمات ما بپردازد.

در ابتدا باید بدانید چه خدماتی توسط یک شرکت تخصصی طراحی وب سایت ارائه می‌شود که می‌تواند بیشترین تاثیر را در رونق کسب و کار شما داشته باشد.

 

خدمات شرکت کی نگار در زمینه طراحی وب سایت:

  • طراحی وب سایت

طراحی وب سایت از ویژگی‌های خاصی برخوردار است مثل نمایش درست یک وب سایت در موبایل (طراحی به صورت ریسپانسیو) یکی از ویژگی‌های اصلی وب سایت شما باید باشد.

یکی دیگر از این ویژگی‌ها طراحی یک وب سایت قابل مدیریت است؛ به‌‌ عبارتی سایت شما باید به گونه‌ای طراحی شود که به‌ راحتی و بدون نیاز به دانش برنامه نویسی یا علم طراحی وب سایت، بتوانید سایت خود را مدیریت کنید و امکان ایجاد تغییرات در صفحات، محصولات فروشگاه، منو، گالری و سایر قسمت های سایت را داشته باشید.

دیگر ویژگی مهم در طراحی وب سایت قابلیت توسعه پذیری آن است. در یک جمله شما سایتی نیاز دارید که روزی بتواند توسعه پیدا کرده و مثلا به یک فروشگاه آنلاین تبدیل شود.

یکی دیگر از ویژگی‌های مهم یک وب سایت استفاده از هاست قوی است. یک هاست قوی نباید مشکلی از لحاظ فضا و پهنای باند و یا سرعت به وجود بیاورد و این یکی از اصول اجتناب ناپذیر در طراحی وب سایت است. اگر یک شرکت طراحی وب سایت را انتخاب کنید که از سیستم هاستینگ قوی و همچنین وب سرورهای پیشرفته ای استفاده کند، به‌راحتی می‌توانید سال ها از هاست و دامنه وبسایت خود مطمئن باشید.

یکی دیگر از ویژگی‌های حیاتی یک وب سایت، بهینه بودن محتوای سایت جهت معرفی به موتورهای جستجو است. سایت‌ های طراحی شده توسط یک شرکت طراحی وب سایت را بررسی کنید تا در نهایت اگر سایت‌ های قوی در موتورهای جستجو داشت و در کلمات کلیدی بسیاری این سایت ها در صفحات اول گوگل بودند با آن شرکت وارد همکاری شوید.

 

  • بهینه سازی در طراحی وب سایت

بهینه سازی وب سایت یا همان سئو، مخفف بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است.

سئو یا بهینه سازی وب سایت از سه رکن مهم تشکیل شده است که در صورت درست عمل کردن به آن می‌تواند سایت شما در صفحات اول و حتی لینک‌های اول در کنار رقبای شما ظاهر شود. این سه رکن بهینه سازی عبارت است از: تولید محتوای مرغوب، طراحی استاندارد صفحات و تبلیغات درست. اگر یک تیم بهینه سازی به درستی این موارد را اجرا کند، در نتیجه وب سایت شما رتبه‌ های خوبی در موتورهای جستجو کسب خواهد کرد.

  • هاست و دامنه

هاست یا به عبارتی فضای میزبانی وب سایت یکی از ارکان اصلی و مهم در طراحی وب سایت حرفه‌ای است. یک هاست قوی در صورت نامحدود بودن منابع می‌تواند تا حد زیادی باعث پیشرفت یک سایت، موفقیت و شهرت آن شود. حال اینکه یک هاستینگ باید هزینه‌ های معقولی هم داشته باشد که این امری اجتناب ناپذیر است ولی سعی داشته باشید کیفیت را فدای هزینه‌های چند هزار تومانی نکنید!

  • شبکه های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی که دیگر از مبحث تجملات و سرگرمی خارج شده، به یکی از رکن‌ های اصلی کسب و کارهای مجازی و آنلاین تبدیل شده است. حتی اگر شلوغ‌ترین کسب و کار دنیا هم از آن شماست به‌ راحتی می‌توانید در چند ثانیه فروش فوق العاده یا حراج خود را که برای مشتریان شما جذاب است، در دنیای مجازی پخش کنید. این به شما کمک می کند که تا حد زیادی در افزایش سرعت فروش خود پیشروی داشته باشید و در نهایت شما را به یکی از قطب‌های کسب و کار خود در شبکه‌های اجتماعی تبدیل می‌کند. پس شما حتما به شبکه‌های اجتماعی نیاز دارید که با اتصال به وب سایت شما به بازارتان رونق خوبی ببخشد.

  • محتواسازی وب سایت (تولید محتوا)

شما برای ایجاد یک وب سایت قوی برای کاربران سایت‌تان به احتمال زیاد نیازمند محتوای قدرتمند هستید تا بتوانید جذب و بازدید بیشتری برای سایت خود داشته باشید. حال اینکه این محتواها اگر وجود داشته باشند شما تا حدود زیادی به هدف خود نزدیک شده‌اید ولی اکثر کسانی که سایت قوی ندارند یا اصلا سایتی ندارند دلیل اصلی عدم انجام چنین کاری را نداشتن محتوا و اطلاعات لازم برای طراحی وب سایت خود اعلام کرده‌اند. جالب اینجاست که شرکت کی نگار توسط یک تیم منسجم در طراحی وب سایت می‌تواند در صورت کمبود محتوا با بررسی موارد مورد نیاز سایت شما محتوای بهینه و درجه یک تولید نماید و در سایت شما استفاده کند.

  • پشتیبانی وب سایت

یک سایت خوب هر چقدر هم قوی باشد بدون پشتیبانی مستمر نمی‌تواند در دنیای اینترنت موفق باشد. حال دو حالت وجود دارد؛ یا سایت‌ شما باید توسط شما مدیریت شود یا باید با همکاری یک تیم منسجم هدف پیروزی در دنیای مجازی را دنبال کنید.

تبلیغات گوگلی (درصورت تمایل)

گوگل ادورد که از آن به تبلیغات کلیکی گوگل هم یاد می‌شود می‌تواند موثرترین تبلیغات برای کسب و کار شما به حساب بیاید. این تبلیغات که در نهایت با شارژ اکانت گوگل ادورد یا کارت‌های اعتباری درج شده در حساب گوگل اتفاق می‌افتد به‌ ازای هر کلیک کاربران روی کلمات شما چند سنت از اعتبار شما کسر کرده ولی در نهایت سرعت در بازخورد فروش کالاهایی که مخاطب زیادی دارد یکی از تخصص‌های گوگل ادورد است.

 


knegar contact icon mobile icon png 65545589 (021)