طراحی بسته بندی

 

طراحی بسته بندی در کِی نگار، عاشقانه و با هدفِ مقدسِ خدمتِ به خلق صورت میگیرد و ما همواره در تلاشیم تا این آرمان الهی را سربلند و با خیال آسوده به سر منزل مقصود برسانیم. در کی نگار ایده ها را از قلب میگیریم، با ذهن پرورش میدهیم و با استفاده از ابزارهای گرافیکی به تصویر میکشیم و در نهایت، با به کار گیری به روز ترین متدهای چاپ، بسته بندی ها را به مشتریان ارائه میکنیم.

 

نمونه کارهای طراحی بسته بندی، طراحی لیبل و خدمات چاپ:


PRINTING & PACKAGING

 

به دنیایطراحی بسته بندیو چاپ کِی نگار خوش آمدید.

با توجه به فعالیت ما در صنعت تبلیغات که چاپ از شاخصترین و بارزترین آن در این حوزه میباشد تا به امروز افتخار همکاری با مجموعه چاپخانه های بزرگ کشور را در زمینه های مختلف داشته ایم.

" معمولا پیدا کردن چاپخانه ی مناسب و همگام با سلیقه مشتریان، کار دشواری است. "

لذا برآن شدیم تجارب خود را به عنوان یک پل ارتباطی بین مشتریانمان و چاپخانه های سراسرکشور قرار دهیم تا کلیه خدمات چاپ اعم از چاپ افست، چاپ دیجیتال، لیبلینگ، چاپ هلیو ، چاپ فلکسو و انواع کارتن سازی با بالاترین کیفیت ، مناسبترین قیمت و همچنین زمانبندی دقیق در اختیار مشتریان عزیز قرار بگیرد.

 

طراحی بسته بندی

PACKAGING

طراحی بسته بندی (پکیجینگ) اولین اصل در صنعت تبلیغات به حساب می آید زیرا بسته بندی (پکیجینگ)  به صورت کامل محیط پیرامون زندگی ما را دربرگرفته است و تمامی ما انسانها به صورت خواسته یا ناخواسته مورد هدف و نشانه گیری بسته بندی های مختلف کوچک یا بزرگ قرار میگیریم.

 

تحقیقات کارشناسان بازاریابی در آمریکای شمالی نشان میدهد که غالب بر ۸۵ % از مردم  آمریکای شمالی زمان خرید از فروشگاه ها تنها بسته بندی خلاق محصول است که در ذهنشان میل و رغبت انتخاب درست را نسبت به دیگر محصولات مشابه ایجاد میکند.

 

پکــــــــیجینگ در کِـــــــی نگار

برای خلق یک بسته بندی خوب و موفق در شرکت کِی نگار ابتدا مثلث کی نگار شکل میگیرد (جلسه ای مهم بین تیم بازاریابی ، ایده پردازی و طراحی گرافیک ). نخست تیم بازاریابی نتیجه تحقیقات بازار و شناخت محصول را در اختیار گروه قرار میدهد و سپس به معرفی رقبای محصول و بررسی مشترک بین نقاط ضعف و قوت آنها میپردازند و تیم ایده پردازی نیز تمام ایده های خود را به صورت آزاد و بدون در نظر گرفتن محدودیت های اجرایی ، فرهنگی و …. بیان میکند.

در نهایت طراحان گرافیک با ادغام اطلاعات به دست آمده در جلسه ی مشترک، شروع به طراحی اتودهای مختلف میکنند و اتودهای نهایی را با کارفرمای پروژه عنوان میکنند تا نظرات نهایی ایشان، برای اتمام کار بسته بندی اعمال گردد.

 

طراحی بسته بندی

ویژگی ‌های یک بسته بندی خوب چیست؟

یک بسته بندی خوب، از محصول در طی حمل و نقل، فرآیند بارداری، قفسه مغازه خرده فروشی و در قفسه خانه مشتری مراقبت می‌ کند. تا زمانی که توزیع محصول را در زمان و مکان مفید ارائه کند. بسته بندی از طریق فراهم آوردن درجه مناسبی از حفاظت در مقابل شکستگی، فاسد شدن و گم‌ شدن محتویات محصول، به ارزش محصول می‌ افزاید.

به طور کلی می‌ توانیم وظایف بسته بندی را به طور خلاصه به صورت زیر بیان کنیم: حفاظت و نگهداری کالا منظور از «حفاظت» پیشگیری از آسیب فیزیکی و منظور از«نگهداری» توقف یا جلوگیری از تغییرات شیمیایی و بیولوژیکی می ‌باشد.

آسودگی در استفاده از محصول با استفاده از طراحی بسته بندی مدرن :

طراحی بسته بندی

بسته بندی عملکرد مناسبی برای واسطه‌ ها، توزیع کنند گان و مشتریان جهت آسایش ارائه می‌کند. بسیاری از تسهیلات که به وسیله یک بسته بندی مناسب ارائه می ‌شوند، چیز هایی نظیر برچسب محصول، نحوه مصرف و استاندارد بودن می‌ تواند باشد.

نقش اطلاع رسانی بسته بندی

بسته بندی می‌تواند به کسب یک شناخت کلی از محصولات مختلف توسط مصرف کننده کمک کند که لوگو یا نام شرکت مربوطه بیشترین وظیفه را در این میان به عهده دارد.

بسته بندی و بازاریابی برای محصول

در جایی که رقابت بین شرکت‌ها پیش می ‌آید بسته بندی برتر می ‌تواند در شناخت محصول شرکت از محصول رقبا مفید واقع شوند. جلب توجه، مصرف کننده بسته بندی به فروش محصول در مغازه کمک می ‌کند به عبارتی بسته بندی می‌ تواند همانند یک فروشنده موفق در تبلیغ کالای درون خود کار آمد باشد.

بسته بندی وظیفه حفاظتی، ارتباطی

بسته بندی سیستم مرکبی است که هم وظیفه حفاظتی (Protective) و هم وظیفه ارتباطی یا اطلاع رسانی (Information active) را بر عهده دارد. به همین جهت بسته بندی به عنوان یکی از رسانه ‌ها، محمل ‌ها یا طریق ایجاد ارتباط و اطلاع رسانی نیز مورد مطالعه قرار می‌گیرد.

در بسته بندی اگر پوشش حفاظتی در حد کفایت نباشد، کالا از نظر فیزیکی آسیب می‌بیند اگر پوشش، اطلاعاتی نادرست داشته باشد، اعتماد مخاطب (خریدار) از بین می‌رود.

جنبه ی تبلیغاتی طراحی بسته بندی

در عملکرد تبلیغاتی بسته بندی ، محصول می‌ باید دارای نام تجاری مخصوص و همچنین علامت تجاری مختص به خود (آرم، لوگو تایپ یا آرم نوشتاری) و جملات و شعارهای تبلیغاتی که کالا را معرفی می ‌نماید، در طراحی بسته بندی باشد.

 

همچنین عکس ها و طراحی های زیبا، انتخاب رنگ بجا و فرم مناسب ، بسته‌ بندی را از میان دیگر بسته‌ ها متمایز می‌ سازد و آن را دارای شخصیت مخصوص به خود و هویت خاص می ‌کند. در این زمینه هر چه انتخاب رنگ مناسب‌ تر باشد و فرم بسته‌ بندی عقلانی ‌تر و همچنین آرم قابل دید تر و نام زیبا تر و خوانا تر باشد، جذابیت بیشتری برای مصرف کننده ایجاد می‌گردد.


knegar contact icon mobile icon png 65545589 (021)