Computer man آژانس تبلیغاتی کی نگار 
 

آژانس تبلیغاتی کی نگار فعالیت خود را از سال 1385 به طور رسمی در زمینه ی تبلیغات ، برندینگ و بازاریابی آغاز کرده است و از همان ابتدا با بهره گیری از افراد متخصص و رعایت معیارهای بین المللی توانسته است گام مفیدی در زمینه برندینگ و مارکتینگ در کشور ایران بردارد.

کی نگار فعالیت برون مرزی خود را از جزیره زیبای کیش در سال 1388 آغاز کرده است و پروژه های گسترده و ارزشمندی را با کشورهای حوزه ی خلیج فارس به انجام رسانیده و تجارب بسیار ارزشمند فعالیت های بین المللی را به هموطنان عزیز خود عرضه می نماید.

کی نگار اولین مجموعه تبلیغاتی در کشور است که خلاقیت جهانی را وارد عرصه تبلیغات ایران کرده است و چشم انداز خود را بر افق های بین المللی پیشرفته تبلیغاتی بنا نهاده که تا همیشه راهگشای دانش تبلیغات هوشمند و بازاریابی مدرن در خاک پاک ایران باشد.


 

چرا کِی نگار؟ 

اغلب شرکت های تبلیغاتی در ایران هدف خود را بر دیده شدن یا شناخته شدن مشتریان پایه گذاری میکنند و معمولاً وعده هایشان در راستای دیده شدن مشتریانشان است ولی آژانس تبلیغاتی کی نگار هدف و ماموریت ریشه ای خود را در راستای فروش بیشتر مشتریان بنا نهاده است زیرا که تجربه ی ما نشان داده است که دیده شدن و جلب توجه مخاطبان با تبلیغات بی هدف هیچگاه ضامن فروش بیشتر نمیشود.